HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Dara Rolins o vzťahu s jej dospievajúcou dcérou, ktoré témy sú u nich doma tabu?

Nový Čas

Dcéra Dary Rolins už dospela do puberty a z toho dôvodu prechádza materská rola speváčky do trochu inej polohy. Dospievanie so sebou totiž nesie aj rad problémov, ale aj lások. Ako toto obdobie so svojou dcérou speváčka momentálne zvláda?

Nielen o tom prehovorila Dara v rozhovore pre web TVNOVINY.SK. Na otázku, či spolu preberajú aj prvé lásky, speváčka odpovedala: „Samozrejme, ale mám zakázané o nich hovoriť.“ Čo pochopiteľne musím ako mama rešpektovať.

Počet samovrážd na Slovensku vzrástol, štyri samovraždy spáchali vlani aj deti

Zároveň svojej dcére plne dôveruje a rozhodne jej nechce neprimerane zasahovať do jej osobnej slobody. „Dúfam, že budem mať správny pomer v tom, čo je dôležité, čo je potrebné sledovať, a kedy je naopak dobré tomu dať zase voľný priebeh a slobodu,“ pripúšťa speváčka, ktorá si myslí, že násilné zásahy do výchovy nemajú cenu. „Deti by sa mali ohýbať len do chvíle, kedy sa dajú a kedy je to aj pre nich príjemné a prirodzené.“

A ako to má teraz s láskou ona sama? „Je mi dobre, necítim žiadnu zášť, smútok, výčitky, ani mi nič nechýba. Mám presne to, čo v danej chvíli, a danom rozpoložení potrebujem. To znamená šťastie, pokoj, pokoj … Lásky more zo všetkých strán, „dodala ešte šibalsky pre uvedený web.

VIDEO: Muž zapálil filmové štúdio v Japonsku, pritom kričal „zdochnite“

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info