HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

ŠOKUJÚCE: Pod skupinou detí sa prepadla hotelová terasa

pozary.cz "ilustračné foto"

Na Strakonicku sa v utorok podvečer zranilo pätnásť detí z Prahy, ktoré tam trávia prázdniny. Prelomila sa pod nimi terasa hotela. Žiadne dieťa nemá vážne zranenie. Zdravotníci ich ošetrili a previezli do nemocníc ako uviedol idnes.cz .

Podľa policajtov sa nehoda stala podvečer v hoteli jedného reštauračného a rekreačného zariadenia na Strakonicku, miesto nechcú upresňovať. „Dôvodom zranenie bolo prelomenie drevenej podlahy, ktorá je súčasťou hotela. V čase, keď došlo k pádu, prebiehala na terase výstavka cudzokrajných hudobných nástrojov, ktoré si deti prezerali. Počas programu došlo k prelomeniu trámov a dosiek terasy a pádu z výšky približne troch metrov, „opísala policajná hovorkyňa Jaromíra Nováková.

OTRASNÉ: V prípade s tragickým koncom, kedy onkologickú pacientku nechali ležať na nemocničnej chodbe, sa skončilo vyšetrovanie. Nepoteší vás

Zranené na mieste ošetrili zdravotníci a rozviezli do nemocníc po celom kraji. Podľa informácií išlo o nemocnice v Strakoniciach, Písku a Českých Budějoviciach.
Deti z Prahy v hoteli trávili prázdniny. Nikto nemá vážne zranenia, nikto nebol ohrozený na živote. Incident momentálne prešetrujú kriminalisti.

„Rozsah zranenia, príčina a okolnosti pádu drevenej terasy sú predmetom vyšetrovania. Udalosť vyšetrujú strakoničtí kriminalisti, ktorí začali úkony trestného konania pre podozrenie z prečinu spáchania všeobecné ohrozenie z nedbanlivosti. Za to hrozí odňatie slobody až na dva roky alebo zákaz činnosti, „dodala Nováková.

MIMORIADNA SPRÁVA: Streľba v luxusnej reštaurácii v irackom Arbíle. O život prišli traja ľudia, vrátane tureckého konzula

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info