HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Sme rodina má viac než polovicu programu hotovú, spätnú väzbu dostáva z regiónov

tasr

Hnutie Sme rodina prezradilo novinky o ich pripravovanom programe a informuje o aktivitách počas leta a nadchádzajúcich mesiacov, píše Glob.sk.

Kompletný program má niesť prvky komplexnosti, pracuje na ňom viacero odborníkov. Tí sa majú podrobne venovať oblastiam, ktoré sa dotýkajú slovenských rodín a občanov Slovenska.

„Doposiaľ sme prezentovali jeho časti – Starostlivý štát, Potravinovo sebestačný štát či Moderná a fungujúca doprava. V krátkom čase zverejníme aj jeho ostatné časti týkajúce sa zdravotníctva, sociálnej pomoci slabším, školstva, kultúry, bezpečnosti a obrany,” uviedlo tlačové oddelenie pre Glob.

Demografická kríza sa blíži. Slovensko môže prísť až o štvrtinu obyvateľstva!

Práve pomoc rodinám a bežným ľuďom je základným pilierom nového programu. Vravia, že sa stačí pozrieť na ich aktivity v parlamente. „Vždy sme predkladali a aj podporili také zákony, ktoré môžu pomôcť ľuďom,” cituje vyjadrenie hnutia Glob.

Hnutie je počas leta „vo všetkých krajoch Slovenska“, kde jeho predstavitelia získavajú na stretnutiach s občanmi „neoceniteľnú spätnú väzbu“.

„Na našich výjazdoch dostávame uistenie, že naše rodiny, ale aj jednotlivci, oceňujú našu prácu a vedia, že sa na našu pomoc môžu vždy spoľahnúť,“ uviedlo tlačové oddelenie.

Komentár Jany Teleki: Exekučné tsunami

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info