HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Gottova dcéra Dominika konečne prehovorila! Aké má teraz vzťahy s otcom?

Čas pre ženy

Už niekoľko rokov sa hovorí o tom, že vzťahy medzi Gottom a jeho najstaršou dcérou Dominikou už nie sú také bezproblémové, ako bývali kedysi. Slávikova dcéra popísala, ako to medzi nimi v skutočnosti je, či ako to bolo s prepisom majetku!

Dominika Gottová poskytla Blesku rozsiahly rozhovor, v ktorom, okrem iného, prezradila aj o jej sporoch s otcom. Podľa nej si volajú pravidelne. „Áno, nie je pravda, že mi neberie telefón. Keď sa mu nedovolám, vždy mi zavolá naspäť. Náš vzťah je v poriadku,“ objasnila Dominika.

Všetko sa ale zmenilo, odkedy Karel bojoval s rakovinou. Dôvodom by malo byť to, že Gott nechal údajne všetok majetok prepísať na manželku Ivanu, pričom najstaršiu dcéru mal prinútiť k súhlasu s jednorazovou sumou. Čo k tomu povedala Dominika?

Drobné na kávu či bonusový plat? Kotleba a ďalší funkcionári ĽSNS si vyplácali mzdu za „prácu pre stranu“, nepovedia však presnú sumu

„Toto by som rada nechala bez komentára, pretože to je dôverná informácia medzi mnou a otcom. Sme spolu dohodnutí, že o tom nebudeme verejne hovoriť. Vtedy sme uzavreli dohodu, ktorú nemôžem zverejniť,“ uviedla Dominika, ktorá žije dlhodobo v zahraničí.

Na otázku, či s týmto otcovým rozhodnutím súhlasí a či mu to spätne nemá za zlé, zazneli rovnaké slová. „Ako som už hovorila, nechcem to komentovať.“ Pri tých slovách sa jej mal roztriasť hlas.

Ťažko povedať, čo jej náhlu nervozitu spôsobilo. Asi si len chcela byť istá, že nehovorí nič zle a nerozbije jej krehký vzťah s otcom a jeho rodinou.

Komentár Jany Teleki: Mafiánske spôsoby Andreja Kisku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info