fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

Meghan sa na Wimbledone správala ako „hollywoodska hviezda“. Kráľovná Alžbeta to ale nenechala len tak!

Daily Express

Posledné dni ukázali, že vojvodkyňa Meghan Markle to s fanúšikmi nevie. Namiesto toho, aby sa správala ako členka kráľovskej rodiny, ktorá žije z ich daní, si nasadila masku hollywoodskej hviezdy. To ale kráľovná Alžbeta II. nenechala len tak.

Ako už bolo spomenuté, britská vojvodkyňa Meghan Markle sa postarala o ďalší škandál. Nariadila svojej ochranke na podujatí Wimbledon, aby fanúšikom zabránila vo fotení nielen jej, ale aj prítomných tenisových hviezd.

V skutočnosti si za to ale mohla sama. Ak chcela súkromie, mala ostať v kráľovskej lóži. Tam ju ale nepustili preto, že bola nevhodne oblečená.

FICO STRAŠÍ POVOLEBNÝM PATOM: Opäť kritizoval celú opozíciu, najmä Kisku

Správanie celého tímu Meghan, ktorý plnil príkazy vojvodkyne, pobúrilo rad Britov. Pritom sa na inom mieste v Británii odohrala podobná scéna. Tentokrát sa priaznivci kráľovskej rodiny obklopili samotnou kráľovnou Alžbetou.

A tá sa zachovala priamo ukážkovo. Napriek tomu, že sa vydala sadiť stromčeky a v rukách mala rýľ, tak nielen znášala prosby verejnosti o fotku, ale s každým si dokonca prehovorila a vypočula ho!

v Národnom ústave poľnohospodárskej botaniky ponúkli ľudia Kráľovnej pomoc, ona ju však zdvorilo odmietla s tým, že to zvládne sama. Tým ukázala, ako sa má chovať skutočná členka kráľovskej rodiny.

Jim Beam, ktorý v štáte Kentucky unikol po výbuchu skladu do rieky, usmrtil už tisíce rýb

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info