HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

TRAGÉDIA: 18-ročný mladík neprežil skok z okna, jeho matku previezli do nemocnice. Je v kritickom stave

zdroj foto: noviny.sk

Kysuckým Lieskovcom otriasla tragédia. V dôsledku rodinnej hádky v školskej bytovke zahynul iba 18-ročný mladík pádom z okna. Jeho matku odviezli v kritickom stave do nemocnice, stará mama ostala zhrozená.

Dnes v ranných hodinách bolo pri bytovom dome na zemi nájdené telo len 18-ročného muža s reznými ranami. Susedia sú zhrození, sami tomu nemôžu uveriť, kedže išlo o slušnú rodinu, prehovorili mimo záznam pre TV JOJ.

O incidente sa zatiaľ veľa nevie, okrem toho, že po vyostrenej hádke zomrel mladý Matúš a jeho mama si sama zavolala pomoc. „Má vážne poranenia, nevie sa dostať ani ku dverám, mala konflikt so synom, ktorý vyskočil z okna,“ uviedol Jozef Minár, hovorca OS ZZS.

NA PULZE DŇA: Dal Kočner zabiť Takáča? Podnikatelia po rokoch prehovorili, motívom mali byť desiatky miliónov korún

Jeho stará mama je v šoku. Nemôže uveriť, že medzi jej dcérou a vnukom mohlo dôjsť k takému vážnemu sporu, ktorý nakoniec vyústil v také nešťastie. Podľa jej slov bol Matúš slušný chlapec, ktorý študoval na gymnáziu. „Tichučký strašne a robotný. Strašne mal rád zvieratá, tak sa chystal, že pôjde za zverolekára,“ spomína na Matúša.

V byte na druhom poschodí bola nájdená jeho 49-ročná matka v kritickom stave, ktorú okamžite odviezli do žilinskej nemocnice. Tá našťastie nemala zasiahnuté žiadne životne dôležité orgány.

AKTUÁLNE: Rozpredané byty Ladislava Bašternáka mala odkúpiť aj dcéra exministerky za HZDS

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info