HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Harry a Meghan nechajú tajne pokrstiť svojho syna, fanúšikovia sú znepokojení

tasr

Vzťah medzi fanúšikmi britskej kráľovskej rodiny a vojvodkyňou Meghan sa stále viac stupňujú. Potom, čo verejnosť zistila, koľko zo svojich daní zaplatila za renováciu ich sídla, sa dozvedela ďalšiu drvivú správu. Meghan s Harrym nechajú tajne pokrstiť Archieho. Podľa priaznivcov na to môžu zabudnúť.

Vojvodkyňa Meghan si robí čo chce. Za takmer 3 milióny vyťahaných z vreciek daňových poplatníkov si zariadila luxusné sídlo vo Frogmore Cottage. Namiesto toho, aby sa ľuďom nejako odvďačila, si vymýšľa na nich ďalšie podrazy!

S Harrym sa rozhodla, že ich syn Archie bude pokrstený tajne, a navyše nezvyčajne cez víkend. Pre porovnanie, vojvodkyňa Kate a princ William na krst povolili vstup médiám, aby mohli túto udalosť sprostredkovať verejnosti, píše Daily Mail.

Kedysi mali problém s jej pôvodom, dnes je módnou ikonou – španielska kráľovná rozbila všetky predsudky

Asi nikoho neprekvapí, že Meghan nič také nedovolila. Naopak, nechcela ani, aby presiaklo dátum krstu. Uvedomila si snáď, že to už preháňa?

Rozhodne si to ale uvedomujú fanúšikovia. Tí sú poriadne naštvaní a kráľovskej rodine odkazujú, že jej to spočítajú. Harry s Meghan podľa mnohých ľudí môžu zabudnúť na to, že si za ich peniaze budú žiť ako v bavlnke, a potom sa budú snažiť utajiť takéto udalosti.

Meghan si ale stojí za svojím a chce Archieho vychovávať bokom od verejného diania. Prečo? Ťažko povedať, ona aj Harry majú so slávou svoje skúsenosti a v prípade detí princa Williama a Kate sa nezdá, že by na ne mala popularita zlý vplyv.

ŠOK NA ALJAŠKE: Za 9 miliónov dolárov zavraždila kamarátku, ktoré jej ponúkal anonym na internete

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info