HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

ŠOKUJÚCE: Gottova fotka z dovolenky odhalila tajomstvo!

Blesk

Stará láska nehrdzavie? Český slávik z dovolenky na Sardínii prezradil, na akú ženu mal v minulosti zálusk. Mladý Karel Gott v deviatej triede mal oči len pre jednu ženu, svoju učiteľku ruštiny, ktorú nedávno pozval k sebe domov na Bertamku.

Ako je už známe, Gott obľuboval filmy s Oldřichom Novým. Práve z týchto filmov odpozoroval správanie a gestikuláciu. „Netušili, že som tie role milovníkov doslova študoval, stále dokola sa učil tie zvodné grimasy, aby som si ich potom mohol v škole skúšať na dievčatách a dokonca aj na učiteľke ruštiny. To ale až v poslednom ročníku školy v Kobylisích,“ prezradil.

Gott prezradil svoje pocity, ktoré prežíval ako mladistvý k svojej ruštinárke. „Jitka Pavlíčková bola len o pár rokov staršia než my. My sme mali 15, ona len 21. A učiť sa učila ešte len na nás, a ja som ju tak rád privádzal do rozpakov,“ nostalgicky spomína Karel. „Po odchode mojej obľúbenej chladnej Evy sa stala objektom môjho záujmu práve ona. Kvôli nej som si dával záležať na obliekaní,“ rozpomína sa Gott aj po 65 rokoch.

ŠKANDÁL: Francúzski štátni zamestnanci dostávali celé roky výplatu za nič. Dohromady išlo o 25 mil. EUR

„Zatiaľ čo chlapci v škole boli v teplákoch a blbli, tak ja som sedel v lavici v obleku, mal som vždy zladenú kravatu a robil som na ňu grimasy, dúfajúc, že ​​urobím dojem. Keď som sa jej na niečo pýtal, tak som na ňu väčšinou skúšal šarmantný spôsob. Takto som bol ovplyvnený filmami. Chalani z triedy si zo mňa občas robili srandu a pýtali sa ma: Kam ideš? Ideš na svadbu, alebo čo? A ja na to: Čo ty vieš?,“ spomenul v pripravovanej autobiografií, ktorá ma doraziť na trh tento rok na jeseň.

Svoju platonickú lásku Jitku Pavlíčkovou, ktorá ma teraz 86 rokov, skontaktoval len nedávno. Pozval ju na jar k sebe domov a k fotke na Facebooku napísal: „Dnes som sa po 65 rokoch stretol s mojou ruštinárkou zo základnej školy v Kobylisích.“ Vtedy však nikto netušil o citoch, ktoré k nej cítil. Vďaka fotke z dovolenky nám to už ozrejmil.

PERSONÁLNA KRÍZA U TAJNÝCH: SIS je obsadená na 82 percent

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info