HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

POŽIAR: V Borskom Svätom Jure horel obytný príves, škoda zatiaľ presahuje 15-tisíc eur

tasr

Požiar obytného prívesu v Borskom Svätom Jure, v chatovej oblasti Tomky v okrese Senica bol ohlásený v stredu 26. 6. v podvečerných hodinách. TASR o tom informovala odborná inšpektorka Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Hasiči po príchode na miesto udalosti zistili, že horiace vozidlo sa nachádza v lesnom prostredí približne štyri metre od chaty. „Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru nasadili tri útočné prúdy za súčasného ochladzovania okolia. Pri požiari žiadna osoba neutrpela zranenie,“ uviedla Kedrová.

NSA bola opäť prichytená pri ilegálnom zbieraní údajov o Američanoch

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15.500 eur. „Na mieste udalosti zasahovali príslušníci HaZZ z Kútov a Senice s dvoma kusmi hasičskej techniky a členovia dobrovoľných hasičských zborov z obcí Borský Svätý Jur a Moravský Svätý Ján,“ doplnila Kedrová.

PRIESKUM FOCUS: Za prvou trojkou Smer, PS+Spolu a ĽSNS je 5-percentná preferenčná priepasť. Most ostal pred bránami parlamentu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info