fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
KRIMI SLOVENSKO

KRIMI: Vyšetrovateľ obvinil šesť osôb zadržaných pri protidrogovej akcii v Podunajských Biskupiciach

zdroj: Facebook Polícia SR

Policajný vyšetrovateľ obvinil šesť z 20 zadržaných osôb počas veľkej policajnej protidrogovej akcie, ktorá sa uskutočnila na záver minulého týždňa v bratislavských Podunajských Biskupiciach.

„Vyšetrovateľ Národnej protizločineckej jednotky NAKA obvinil z drogovej trestnej činnosti šesť osôb. Na päť z nich podal podnet na podanie návrhu na vzatie do vyšetrovacej väzby,“ uviedol v pondelok pre TASR hovorca Prezídia Policajného zboru SR Michal Slivka. Prípadným vzatím do väzby obvinených sa zaoberá Okresná prokuratúra Bratislava II.

Sporná Agentúra Evka má opäť dosah na štátne zákazky. V hre sú milióny eur

Akcia jednotky NAKA, ktorá vyplynula z operatívno-pátracej činnosti, sa uskutočnila vo štvrtok (20. 6.). „Išlo o realizáciu akcie ‚ROKOK‘, zameranej na drogovú trestnú činnosť v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice,“ spresnil Slivka.

Okrem zadržania osôb, o čom v čase akcie informovala polícia na sociálnej sieti, vykonali policajti päť domových prehliadok a päť prehliadok iných priestorov, pozemkov alebo vozidiel. Zaistili pri tom veci, ktoré sa podrobujú znaleckému skúmaniu kriminalistickými expertmi.

ANALÝZA: Očakávaný plat absolventov prekonal hranicu 1000 eur

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info