HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

KRIMI NA STOPE: Mŕtvy muž v studni bol policajt, vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie

ilustračné foto: tasr

Smrť dvoch ľudí, ktorí v Senici v sobotu 15. júna zahynuli pri páde do studne, vyšetruje polícia. Ako informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. 

K tragédii došlo v sobotu večer. Krátko pred 20. hodinou boli k prípadu privolaní hasiči. „Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že sa dve osoby nachádzajú asi v päťmetrovej hĺbke v nedýchateľnom prostredí.

KRIMI: Policajti obvinili z vraždy dvojicu, ktorá mala spoločne zabiť 44-ročného muža

Obe osoby boli zo studne vytiahnuté bez známok života a aj napriek veľkej snahe záchranárov sa ich nepodarilo oživiť,“ informovala Zuzana Farkasová z Prezídia hasičského a záchranného zboru.

KRIMI: Ako z akčného filmu. Naháňačka s policajtmi v Bratislave sa skončila streľbou (VIDEO)

Podľa polície bola v studni nájdená 41-ročná žena a 30-ročný muž, ktorý pracoval ako policajný vyšetrovateľ na Okresnom riaditeľstve policajného zboru v Senici.

KRIMI: Bez dovolenia majteľa brázdil na vodnom bicykli Domašu, teraz mu hrozí rok za mrežami

„Za účelom stanovenia presnej príčiny úmrtia osôb bola nariadená pitva. Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, po dôkladnom zadokumentovaní a vykonaní potrebných procesných úkonov,“ dodala Linkešová.

KRIMI NA STOPE: Simona Mičová obeť domáceho násilia a volanie o pomoc. Prečo polícia nekoná?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info