HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Ruskú ‚sexy hráčku pokeru‘ našli mŕtvu v jej byte

Liliya Noviková
Liliya Noviková / PokerStars

Liliya Noviková, ktorá bola označovaná za „najsexy hráčku pokeru“, bola nájdená mŕtva vo svojom moskovskom byte. Je podozrenie, že smrť bola spôsobená v dôsledku úrazu elektrickým prúdom.

Liliyu objavil v kúpeľni jej bytu suseda. Jej rodičia sa začali o ňu obávať potom, ako neodpovedala na telefonáty a požiadali staršiu ženu, aby sa na ňu išla pozrieť.

Liliya Noviková bola vo svojich 26 rokoch jednou z najslávnejších ruských profesionálnych hráčov pokeru. Dokonca mala aj vlastný pokerový kanál a zmluvu s PokerStars na majstrovské podujatia, kde je potrebné zložiť nemalý obnos vkladu. Noviková hovorila, že miluje matematiku v ktorej bola už ako dieťa fenomenálna. Mala aj titul z matematického inžinierstva.

Počas prvej obhliadke mŕtveho tela, boli zaregistrované náznaky zásahu elektrickým prúdom, ktorý mohol byť príčinou smrti mladej ženy,” správu priniesol denník Gazeta, odvolávajúc sa na zdroje z polície.

Vyšetrovatelia pracujú s verziou, že Noviková si fénovala vlasy a možno to spustilo incident s následkom smrti. Správy hovoria, že v dôsledku úderu elektrického prúdu si narazila hlavu. Na podrobné zistenie príčiny jej smrti prebehne ešte dôsledná súdna pitva.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info