fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Veľká Británia: Chce Meghan utiecť do Spojených štátov pred svojou švagrinou?

Vojvodkyňa Meghan Markle údajne plánuje presťahovať seba, princa Harryho a syna Archieho do Spojených štátov. Chce tak uniknúť „tieňu“ vojvodkyne Kate a jej manžela princa Williama?

Meghan podľa kráľovského znalca Roba Shutera, plánuje presťahovať svoju rodinu do Spojených štátov, aby sa „vrátila k svojej rodine“ a dostala sa tak z tieňa princa Williama a vojvodkyne Kate. Shuter sa odvoláva na kráľovské zdroje a tvrdí, že vojvodkyňa zo Sussexe nie je šťastná, že bola odsunutá na druhú kolaj svojím švagrom a švagrinou v očiach verejnosti.

Už nejaký čas sa hovorí o tom, že by Harry a Meghan mohli už čoskoro pôsobiť v rámci diplomacie v niektorej z afrických krajín. Lenže všetko je vraj úplne inak! „Meghan Markle opúšťa Británii s princom a dieťaťom. Odmieta sa ale presťahovať  do Afriky, chce ísť do USA,“ tvrdí Shuter.

Legitimizáicia vpádu vojsk Varšavskej zmluvy do Československa je neprijateľná

„Zdroje mi prezradili, že sa v kráľovskej rodine veľa hovorí o princovi Harrym a Meghan a ich dočasnom sťahovaní do Afriky, ale to sa nestane, keďže sa Meghan chystá so svojím dieťaťom a manželom vrátiť do Ameriky. Jej cieľom je byť ďaleko od Williama a Kate,“ vysvetľuje znalec. „Meghan vie, že pokiaľ zostane v Británii, bude to vždy znamenať život v tieni,“ dodáva ku koncu Shuter.

Meghan bola až do svadby veľmi nezávislá a robila si, čo chcela. To sa však zmenilo, keď sa stala členkou kráľovskej rodiny. Musela sa vzdať svojich profilov na sociálnych sieťach, prostredníctvom ktorých komunikovala s fanúšikmi. Teraz za ňu s okolitým svetom komunikujú odborníci vybraný kráľovským dvorom. Mnohí experti poukazovali na to, že Meghan dlho nevydrží stáť na druhej koľaji a že od nej možno skôr či neskôr očakávať rebéliu! A keď k tomu prirátame fakt, že medzi Meghan a Kate nepanujú najlepšie vzťahy, je viac než pravdepodobné, že sa slová kráľovského znalca naozaj naplnia!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info