fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Schumacherova rodina čoskoro odhalí nové informácie. Dokument o majstrovi sveta je už onedlho v kinách!

Od nehody legendy Formuly 1 Michaela Schumachera uplynulo už pár rokov, počas ktorých sa na verejnosť dostáva len málo informácií o zdravotnom stave pilota. To by sa ale teraz mohlo zmeniť! Informácie priniesol portál Stars24.cz.

Na filmovom festivale v Cannes totiž publikum mohlo vidieť trailer k dokumentu s názvom Schumacher. Ten natočili nemeckí producenti Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertons. Hlavnou témou bude, pochopiteľne, Michael Schumacher.

Súčasťou filmu sú aj rozhovory s jeho najbližšími – manželkou Corinnou, otcom Rolfom a deťmi Ginou-Máriou a Mickom, ktorí si svoje súkromie strážia na maximum.

Vysoké školy majú už dosť Lubyovej (SNS): Piati dekani jej zaslali list k zákonu o pedagógoch

Bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone prezradil, že dokument bude obsahovať zábery aj Schumachera u neho doma s rodinou – vôbec prvýkrát od nehody na lyžiach v roku 2013. Dokonca sa objavia aj zábery z jeho pomerne nedávnej oslavy 50. narodenín na Malorke.

„Momentálne nie je Michael s nami. Ale keď mu bude lepšie odpovie na všetky otázky,“ hovorí Ecclestone.

„Film zobrazuje nielen neuveriteľnú kariéru, ale aj množstvo aspektov ukazujúcich zložitého človeka,“ prezradili tvorcovia dokumentu, ktorý by sa mal v nemeckých a švajčiarskych kinách objaviť v decembri 2019. K nám sa podľa všetkého dostane až v budúcom roku.

Dedička miliardového impéria Rezešová ma ťažké obdobie. Čaká ju teraz rozchod?

Informácie o zdravotnom stave sedemnásobného majstra sveta vo formule sú veľmi strohé. Rodina Schumachera si svoje súkromie stráži veľmi dobre od chvíle, kedy ho lekári udržiavali v umelom spánku tri mesiace po havárii na lyžiach, kedy pri páde padol hlavou na kameň počas jazdy mimo zjazdovky.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info