fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

ŠKANDÁL: Napätie medzi Meghan a Kate po pôrode pokračuje! Vieme novinky

Aj keď by sa mohlo zdať, že po pôrode je vojna medzi Meghan a Kate zažehnaná, opak je pravdou! Dokazujú to príspevky a komunikácia oboch vojvodkýň a ich manželov na sociálnych sieťach!

Kráľovská expertka Angela Mollardová porovnala správanie Meghan a Kate a teraz tvrdia, že si vojvodkyne, o ktorých nie príliš vrelom vzťahu si štebocú aj vrabce na kráľovskom dvore, konkurujú prostredníctvom svojich sociálnych médií.

Ich rivalitu je poznať napríklad na tom, aké detaily zo svojho života oba páry zdieľajú. „Mám pocit, ako by súťažili o pozornosť médií,“ poznamenala expertka. „To logicky vedie k otázkam, či medzi nimi prebieha vojna,“ dodáva.

Holandsko navrhuje trestný tribunál pre niektorých príslušníkov IS

A naozaj sa zdá, že sa Meghan a Kate sa snažia predbiehať, kto z nich dojme svet viac. Ako príklad môžme uviesť príspevky z tohto týždňa. Meghan a Harry zverejnili pri príležitosti prvého výročia krátke video zo svadby. V rovnaký deň Kate a William pustili do sveta fotky svojich hrajúcich sa detí, ktoré obleteli celý svet!

Člen ODS chcel Zemana podrezať „jako prase“. Na sneme podnikateľov ho však poriadne zosmiešnil

Mollardová poukazuje na to, že Meghan bolo vďaka jej skoršej kariére herečky vštepované, aby bola „konkurencieschopná“. A zdá sa, že toto pravidlo dodržiava! A to aj napriek tomu, že kráľovskí úradníci už skôr zdôrazňovali, že by Meghan a Harry mali ustúpiť do pozadia, aby nezatienil následníka trónu Williama a jeho manželku!

Francúzsko: Podivná vražda v domove dôchodcov. Podozrivá má 102 rokov

Napriek tomu sa zdá, že v mediálnej pozornosti a v prezentácii na sociálnych sieťach sú oba páry zatiaľ veľmi vyrovnané. Instagramový účet Kensingronroyal, ktorý patrí Kate a Williamovi, aktuálne sleduje 9 miliónov ľudí, Meghan a Harry mu ale so svojím účtom Sussexroyal šliapu na päty – a to aj napriek tomu, že ich stránka funguje len pár týždňov!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info