fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Karel Gott šokoval fanúšikov! Toto vôbec nikto nečakal od takmer osemdesiatnika!

Karel Gott dokáže aj po rokoch fanúšikov prekvapiť! Mnohých zaskočil, keď si pred pár dňami založil účet na Instagrame, ktorý je inak považovaný skôr za sociálnu sieť pre mladých. Fotky ktoré na ňom teraz zverejnil, ale mnohým vyrazili dych! Informuje Stars24.cz.

Karel Gott síce onedlho oslávi osemdesiate narodeniny, doma má ale mladú ženu a malé dcérky, takže je jasné, že sa snaží ide s dobou! A to sa netýka len Instagramu, ale aj módy!

ŠKANDÁL: Masívny únik dôverných údajov o používateľoch Instagramu.

Spevák vyrazil na koncert Leoša Mareša a pre túto príležitosť zvolil pre neho veľmi neobvyklý outfit!

„Milí priatelia, vaše včerajšie vrelé privítanie na koncerte Leoša Mareša v O2 aréne je pre mňa nezabudnuteľné! Tento večer ma naplnil energiou a priniesol mi veľa radosti na veľmi dlho. Vďaka Leošovi za pozvanie a veľká gratulácia k trikrát vypredanej aréne. Ešte musím veľa cvičiť, „odkázal fanúšikom.

Ku svojej správe pridal aj niekoľko fotiek, z ktorých sú jeho fanúšikovia na „větve“! Karel totiž vymenil tradičný oblek za pomaľovanú džínsovú bundu, červenú mikinu s kapucňou, čierne tepláky a červené tenisky! „Je to frajer, „nešetrí chválou Jakub.

Video: Pes sa najprv zbavil dôkazov, potom prišla spúšť

„Pane Bože Vy ste fakt frajer, a čim starší tým lepšie. Proste opäť sa potvrdilo, že muži nestarnú len zrejú ako víno a Vy ste toho žiarivým príkladom, “ jásá ďalšia fanúšička. „Čo je to za mladého chalana, proste ste stále mladý,“ chváli ho ďalší priaznivec.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info