fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Organizátori zrušili v stredu počas zápasu Slovensko – Nemecko fanzónu v Bratislave

Noviny.sk

Organizátori zrušili v stredu počas zápasu Slovensko – Nemecko fanzónu v Bratislave. Dôvodom je nepriaznivé počasie. Domáci ale aj zahraniční fanúšikovia hokeja, sa tak budú musieť presunúť do podnikov v meste. Informuje portál NOVINY.SK.

Niekoľko minút pred zápasom Slovenska s Nemeckom organizátori oznámili, že fanzóna na Trnavskom mýte v Bratislave sa ruší. Dôvodom je dážď a silný vietor.

odobná situácia nastala aj v Košiciach pondelok 13. mája. V tento deň vydal Slovenský hydrometeorologický ústav  aj výstrahu prvého stupňa pred vetrom pre celé Slovensko. ​„Bezpečnosť fanúšikov je u nás na prvom mieste. Nepretržite sledujeme vývoj počasia a sme v kontakte s meteorologickými spoločnosťami. Vzhľadom na riziká, ktoré kvôli silnému vetru hrozia, sme sa rozhodli, že brány fanzóny v Košiciach v pondelok ostanú zatvorené,“ povedal riaditeľ pre partnerstvá a špeciálne projekty 2019 IIHF MS Lukáš Donoval.

V pondelok mala v košickej fanzóne vystúpiť i skupina IMT smile, jej koncert je zrušený. Kapela vystúpi v náhradnom termíne 19. mája vo fanzóne v Bratislave. Pre Košičanov sa snaží organizátor zabezpečiť náhradný program.

Oficiálne fanzóny si fanúšikovia pochvaľujú. Stali sa miestom skvelej atmosféry aj pre fanúšikov, ktorým sa nepodarilo zabezpečiť si vstupenky na jednotlivé zápasy.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info