HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Len 13-ročného francúzskeho chlapca objavila polícia zavraždeného a zjedeného

Francúzska polícia / TASR

Polícia objavila rozrezané pozostatky zavraždeného 13-ročného chlapca spolu s údajnými „satanskými“ predmetmi vo vile v obci Tarascon na juhu Francúzska. Informuje o tom portál Breitbart.

Ušiel z domu

Polícia smrteľne zranila hlavného podozrivého, 32-ročného muža, ktorý utekal z vily. Muž mal mať v minulosti psychiatrické problémy a okolie násilne ohrozoval. Policajti objavili telo tínedžera v nedeľu pri pátraní po chlapcovi, ktorý bol údajne na úteku z domu.

Vo vnútri neobývanej vily policajti objavili vrece s pozostatkami, ktoré obsahovali kúsky tela 13-ročného mladíka. Vyšetrovatelia uviedli, že hlavu obete našli vo vedre a časť mŕtvoly bola podľa všetkého „napoly zjedená“, informuje Il Giornale. 

Mimoriadne násilný muž

Podľa francúzskych novín Liberation sa na mieste udalosti nachádzali aj „satanské objekty“. Miestni obyvatelia označili hlavného podozrivého za „mimoriadne násilného“ muža, ktorý sa pravidelne dostával do konfliktu s ľuďmi v miestnom bare.

Grécka polícia použila na demonštrantov proti povinnému očkovaniu vodné delo a slzný plyn

„Vystrašil ma. Mal temný pohľad. Bola to zosobnená tma. Nemal prácu ani známeho priateľa. Bol to samotár,“ povedal pre noviny miestny obchodník.

Tridsaťdvaročný mladík bol údajne zatknutý 9. júla po tom, čo na ulici hádzal Molotovove koktaily, a bol prepustený iba deň pred zmiznutím 13-ročného chlapca.

Kuba: Začali sa hromadné súdne procesy s účastníkmi protivládnych protestov

Nie je to prvý prípad

Prípad sa stal iba mesiac po tom, čo bol unesený a mučený 17-ročný mladík na parížskom predmestí Seine-Saint-Denis.

Prípad kanibalizmu vo Francúzsku v posledných rokoch tiež nie je úplne neslýchaný. V roku 2018 boli zatknutí traja africkí muži za údajný útok na muža a pokus o odhryznutie si časti jeho tváre a jej zjedenie.

Poriadna facka pre mladých aktivistov typu Greta Thunberg. TOTO si za uši nedajú

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info