HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Domoškola Pramienok otvára deťom svoju náruč – žiadne testy ani rúška a už vôbec nie očkovanie

Žiaci v domoškole Pramienok nebudú potrebovať na výuku ani očkovanie ani testy ba dokonca ani rúško. Ilustračný obrázok © Shutterstock

Očkovacie a testovacie šialenstvo, ktoré sa spustilo na Slovensku má predsa len aj opačné protipóly. Minister školstva dokonca vyzýva rodičov, aby si dali zaočkovať svoje deti a aj samých seba, pretože inak môžu mať ich ratolesti od septembra zhoršený prístup k vzdelaniu, respektíve nebudú vpustení do priestorov školy. Je tu ale prvá lastovička vzopretia sa.

Tomu, čo oznámil šéf rezortu školstva Branislav Gröhling sa hovorí „demokracia“ po Slovensky. Že to ale môže fungovať aj ináč dokumentuje v statuse Michaela Hornáčková, ktorá dáva za príklad školu v Prešove. Tá sa zrejme stáva prvou lastovičkou u nás, ktorá sa vzoprela tomuto doslova šialenstvu, ktoré sa s očkovaním a testovaním na Slovensku strhlo.

„Hľadáme prváčikov a tretiakov do našej Domoškoly v Prešove. Žiadne testy ani rúška a už vôbec nie očkovanie. Deti sa budú učiť s kvalifikovanou pani učiteľkou pre 1. stupeň, bez akýchkoľvek obmedzení, prezenčne po celý rok,“ oznamuje inzerát, v ktorom sú zároveň zverejnené aj všetky kontaktné údaje. Ako je vidieť, existujú aj ľudia, ktorí sa nenechali zmanipulovať a otvárajú dvere tým, ktorí toto celé vnímajú rovnako. Prvé dni školského roka ukážu, či sa rozhodli správne a či to ide aj tak, ako si to želajú mnohí Slováci.

Na oklamanie Covid testov stačí kečup, Coca-cola, alebo citrónová šťava. Informácie si žiaci posúvajú cez Tik-Tok

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info