HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Konečne! Matovič sa zbavuje parazitov!

Fikcia / Fotomontáž (via TASR, Shutterstock)
Ide na to politologicky naozaj inovatívnym spôsobom. Používa kozmetiku, ktorú za týmto účelom bežne kupujeme pre našich domácich miláčikov, psíkov a mačky.
„Začať deň v koži kocúra“, nazval tento spôsob čistiek Igor Matovič na sociálnej sieti.
Reprofoto status FB (@Igor Matovič)
Už ho to prestalo baviť
„Ráno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví … a hodil som ľavým očkom kuk na ten nový červený, čo hrdo svoju hruď na vani vypínal …“ Opisuje ranný zážitok Igor matovič.
Iba tak, potajomky
„A tak som si potajomky z neho dal. Penil ako divý a fajnovo voňal … a keď som si penu zmýval prúdom vody, zrazu sa na mňa z obalu šampónu usimievala krásna mačička …“
Odparazitený?
„Hhmm, tak som sa teda dnes nevedomky ozmýval šampónom nášho Mačiaka na lepšie rozčesávanie srste a svojou príhodou som svojim trom Kočkám domácim hneď zrána trošku radosť urobil. #ByťSámSebou 😌“ Končí svoj status na sociálnej sieti podpredseda vlády SR a ministrer financií SR Igor Matovič.
Rady veterinárov – pozn. red. HD

Obnovovať ochranu proti parazitom je naozaj dôležité. Najmä teraz na jar. Slúžia na to rôzne tablety, pipetky, ale aj obojky. Áno, aj šampóny. Dočítate sa v odborných článkoch. Nateraz však nikto neskúšal, nepotvrdil ani nevyvrátil, či to funguje aj medzi ľuďmi.

(Medzititulky red.HD.)

Judita Laššáková: Režim Igora Matoviča má lokaja v prezidentskom paláci. Druhým sú médiá

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info