HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Elita už ani netají, že chce zo sveta urobiť digitálny koncentračný tábor

Ilustračný obrázok © Shutterstock

„Teraz už nestojí otázka tak, či nám hrozí celosvetový digitálny koncentračný tábor. Už je najvyšší čas začať niečo robiť, aby sme sa raz ozaj nestali jeho väzňami,“ varuje známy ruský ekonóm Michail Chazin. Uviedol Tsargrad.tv.

Ruský ekonóm Michail Chazin upozornil na mimoriadne nebezpečnú situáciu, ktorá aktuálne panuje vo svete. Komentoval tým vyhlásenia Chelsea Clintonovej, dcéry bývalého prezidenta USA Billa Clintona, o nevyhnutnom „vyčistení“ sociálnych sietí.

Počas konferencie vo Vatikáne totiž Chelsea Clintonová vyzvala na „globálny zákrok“ proti početným príspevkom na sociálnych sieťach, ktoré spochybňujú či priamo odmietajú covid vakcíny.

Ako vždy: „Elita rozhodne, čo je pravda“

„Osobne som presvedčená, že je potrebná intenzívnejšia, cielenejšia a koordinovanejšia globálna regulácia obsahu na platformách sociálnych médií,“ doslova uviedla Chelsea Clintonová.

Facebook si zakladá na získavaní osobných dát. Ak ich neodovzdáte, budete platiť

Známy ruský ekonóm Michail Chazin v reakcii na jej slová uviedol: „Terajšia situácia sa mi už javí ako mimoriadne nebezpečná. Teraz už nestojí otázka tak, či nám hrozí „digitálny koncentračný tábor“. Je najvyšší čas začať niečo robiť, aby sme sa raz ozaj nestali jeho väzňami“.

Ako vždy: „Starostlivý“ Vatikán

Vatikán v dňoch 6. až 8. mája 2021 zorganizoval sériu podujatí pod spoločným názvom „Po stopách mysle, tela a duše. Spojte sa, aby ste sa zachránili. Zjednoťte sa, aby ste sa vyliečili“. Účastníci „diskutovali o výzvach“, ktorým čelí celosvetová spoločnosť v časoch pandémie koronavírusu.

Úloha svetovej elity a najmä Vatikánu pri plánovaní vytvorenia nového svetového poriadku pod rúškom pandémie COVID-19 je pritom veľmi dobre známa. Tsargrad.tv ju neraz podrobne analyzoval.

Tretia svetová vojna neprichádza z Ruska, skutočnou hrozbou je NATO

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info