HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Žena vo Vladivostoku zavraždila manžela i dve vlastné deti a odišla do kina!

Screenshot videa / YouTube (Вести)

Podozrivá vrahyňa sa mala „zmeniť“ po troch pôrodoch. Na sociálnych sieťach viedla aktívny život, kde uvádzala, že je „otvorená novým vzťahom“. Uviedol Smotrim.ru. 

Štátna televízna a rozhlasová spoločnosť vo Vladivostoku zverejnila šokujúce podrobnosti o tragédii, ktorá sa v ruskom meste stala 29. apríla 2021. Jej reportáž odvysielali celoštátne ruské stanice Rusko 1 a Rusko 24.

Na Tolstého ulici v meste Vladivostok sa odohrala krvavá dráma. V byte našli telá muža a dvoch detí so známkami násilnej smrti. Z vraždy je podozrivá matka detí a manželka ich otca.

Kollárova ex ľutuje plastické operácie z minulosti: Toto jej vpichli do pier!

Odborníci teraz musia pitvou určiť presný čas všetkých vrážd. Od okamihu činu pravdepodobne uplynul určitý čas, keďže suseda rodiny zavolala políciu až potom, ako zacítila nepríjemný zápach z bytu.

Jedno z troch detí „malo šťastie“ – bolo v škôlke

Ako sa ukázalo, zadržaná obyvateľka Vladivostoku je matkou troch detí. „V čase tragédie bol však jeden z jej synov v materskej škôlke. To mu zrejme zachránilo život,“ uviedla Komsomolská pravda.

Podľa neoficiálnych informácií sa podozrivá matka a manželka po brutálnych vraždách pokúsila zahladiť všetky stopy. Telá detí vložila do tašky a pod mŕtvolu svojho manžela natiahla celofán. Potom umyla v byte podlahy. Po ukončení „upratovania“ išla do kina. Tam ju napokon zadržala polícia.

Parišková vysvetlila, ako to je s jej domom na Floride. Na Slovensko nezanevrela!

Ženu údajne „zmenili“ pôrody

Podľa svedectiev okolia rodina, v ktorej sa stala tragédia, nefungovala už dlhodobo. Okrem toho si všimli i zvláštnosti v správaní matky. Tie sa mali začať prvým pôrodom a postupne sa údajne umocňovali.

Podľa svedectva priateľov manžel pravidelne vodil deti k príbuzným. Matka pritom viedla aktívny život na sociálnych sieťach. Snažila sa nadviazať nové známosti a možným záujemcom tvrdila, že je „otvorená novým vzťahom“.

Ruské orgány činné v trestnom konaní už začali stíhanie pre vraždu štyridsaťročného muža a dvoch päťročných detí. Rozhodujú o vzatí podozrivej do väzby. Vyšetrovanie pokračuje.

Dcéra milionára: Kto je o polovicu mladšia slečna, s ktorou prichytili Nikodýma?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info