HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Neuveriteľné: Vodič odstavil dodávku na diaľnici, aby si „šnupol“!

Fotokoláž: HD, Zdroj: Polícia SR

Slovenská polícia informuje o neuveriteľnom incidente, ktorý zachytila bezpečnostná kamera. Vodič nákladiaku odstavil dodávku, „narysoval“ si lajnu a „šnupol“ si. To všetko priamo pod kamerou diaľničnej polície.

Ako informuje portál tvnoviny.sk s odvolaním sa na oficiálnu stránku polície „polícia v stredu (28. 4.) v Bratislave zastavila vodiča nákladného motorového vozidla, ktorý šoféroval pod vplyvom omamných a psychotropných látok. Kokaínu a THC. Na mieste mu zadržali vodičský preukaz. Ďalšie konanie bude prebiehať na príslušnom orgáne.“

Zastavené vozidlo bolo polícii známe z kamerového záznamu z 13. apríla. Je na ňom vidieť, ako vodič počas jazdy po diaľnici vozidlo odstavil vedľa krajnice, užil neznámu kryštalickú látku a následne v jazde pokračoval.

Bývalá súdna úradníčka Šumichrastová ide na osem rokov za mreže. Obchodovala s kokaínom

„Po dvoch týždňoch od tejto jazdy dopravní policajti to isté vozidlo a s tým istým vodičom spozorovali na Starej Vajnorskej v Bratislave. Vozidlo zákonným spôsobom zastavili a vodiča podrobili kontrole,“ uviedol k prípadu hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff.

Dodal, že vodič počas kontroly javil známky požitia omamných a psychotropných látok, preto mu nariadili odber krvi a moču v zdravotníckom zariadení. Ten podozrenie potvrdil.

„Svojou ľahkovážnosťou a nezodpovedným prístupom mohol v tomto stave ohroziť život alebo zdravie ľudí alebo spôsobiť značnú škodu na majetku,“ dodal hovorca.

Neuveriteľné video šnupúceho vodiča nájdete TU.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info