fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Miro Kollár: „Igor Matovič je nebezpečný – pre seba, pre koalíciu, pre vládu, ale hlavne pre Slovensko!“

Pre štýl vládnutia Igora Matoviča odišiel Miroslav Kollár z koalície. Zdroj: FB / Miroslav Kollár

„Jeho dnešný výlet do Moskvy je totiž nielen bezprecedentný a neakceptovateľný krok mimo mandát ministra financií, je to hlavne nezodpovedná zahranično-politická avantúra jedného urazeného ega, ktorá však už dnes ide jasne voči záujmom Slovenska.“ Citát Miro Kollár.

„Máme slovenské i európske pravidlá posudzovania a autorizácie vakcín. Ten, kto sa snaží obchádzať tento systém, nepomáha budovať právny štát, ale rozbíja ho.“ Tvrdí poslanec NR SR a odídenec zo Za ľudí Miro Kollár.

Reprofoto FB (@Miro Kollár)
Proti záujmom Slovenska

„Máme vakcíny nad rámec, ktorý sme si dokázali objednať, pretože nám pomohla Európska únia. Ten, kto to spochybňuje a podkopáva túto spoluprácu a solidaritu, ide jasne proti záujmu občanov Slovenska.“ Píše na sociálnej sieti Miro Kollár.

Vyfackal všetkých

„Cesta Igora Matoviča do Moskvy má však ešte jeden vážny vnútropolitický rozmer. Je to nielen facka novému premiérovi, ako aj ministrom zdravotníctva a zahraničných vecí, ale aj vážne prekročenie jeho kompetencií, ktoré nesmie ostať bez reakcie.“ Pripomína Miro Kollár.

Boj s populizmom je nevyhnutný

„Našou reakciou bude, že okrem boja s chobotnicou korupcie a mafie, budeme musieť zvládnuť aj boj s nebezpečným antisystémovým populizmom!“ Predpokladá Miro Kollár na záver statusu.

(Medzititulky red. HD.)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info