fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Draxler: Poďakujme sa slovenským médiám – Matovič je ich produkt, oni ho milovali a splodili!

Juraj Draxler / Fotokoláž (via TASR)

Zjavil sa, votrel sa do priazne médií. Ich neskúsení a ľahko ovplyvniteľní novinári si Matoviča zamilovali. Tak ako mnoho vodcov pred ním vrátane Mečiara. Vrátane Dzurindu. A vypustili Krakena. Matovič je produkt mediálnej mašinérie, hovorí exminister školstva Juraj Draxler.

Igor Matovič nie je nič iné, ako „produkt mediálnej mašinérie“ – píše na sociálnej sieti Juraj Draxler.

„OĽaNO je zlo!“ znie na transparente, ktorý vyvesil Juraj Draxler v noci v hlavnom meste

„Toto bol Igor Matovič ani nie mesiac po tom, ako sa v roku 2010 stal poslancom. Médiá ho okamžite milovali.“ A autor statusu pridáva aj fotografiu, ktorej reprofoto vidíte nižšie.

Reprofoto FB (@Juraj Draxler)
Príjemne hysterický

„Stále prichádzal s niečím príjemne hysterickým. Stále robil šou. Stále na niekoho útočil. Stále prichádzal s nejakými konšpiráciami (ako mu niekto ponúkol milión, ako má vraj niekto iný stámilióny na účte).“ Píše Draxler a žiada sa dodať, že médiá stratili rozum a začali ho zbožňovať a vytlačili ho až na piedestál moci – do premiérskeho kresla. Bez kúska snahy o rozmýšľanie.

Nedajte sa už klamať!

„Nedajte sa oklamať, ak vám niekto tvrdí opak. Matovič a všetko to zlo, ktoré do politiky priniesol, zúfalú nekompetentnosť, a rozdráždenosť, to všetko je produkt mediálnej mašinérie.“ Varuje na sociálnej sieti politik Juraj Draxler.

(Medzititulky red. HD.)

Draxler: Ak chceme žiť v normálnej spoločnosti, musíme sa postaviť tomu, čo sa deje v médiách ako SME

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info