fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Uhrík ohlásil vznik politického hnutia Republika

FOTO TASR - Branislav Raèko

To, o čom sa hovorí už dávno, sa stalo skutočnosťou. Odídenec od Mariána Kotlebu, europoslanec Milan Uhrík zakladá nový politický subjekt s názvom Republika. Oznámil to pred chvíľou na facebooku. 

Republika – nová nádej pre Slovensko. Týmito slovami Uhrík uviedol vznik svojho nového politického hnutia.

„Počas uplynulých týždňov sme tvrdo pracovali, aby sme v rekordne krátkom čase dokázali Slovákom ponúknuť alternatívu a novú nádej v tejto ťažkej a zúfalej dobe. Podarilo sa. Dnes vám s hrdosťou predstavujem naše nové politické hnutie REPUBLIKA.“

REPUBLIKU, podľa vlastných slov, zakladá ako hnutie pre všetkých občanov, ktorí sú nespokojní s likvidačnou politikou tejto vládnej koalície. Súčasne sú frustrovaní zo škandálov skompromitovanej a skorumpovanej opozície.
„Konzervatívne hnutie REPUBLIKA je a bude razantnou, ale dôstojnou politickou silou a voľbou pre pozitívnu zmenu, ktorú Slovensko tak zúfalo potrebuje. REPUBLIKA má ambíciu združovať všetkých občanov, ktorí si ctia slušnosť a tradičné hodnoty a pre ktorých sú záujmy Slovenskej republiky a jej obyvateľov na prvom mieste. Ak patríte k takýmto ľuďom, tak neváhajte. Pridajte sa k nám,“ dokončil Milan Uhrík.

Uhríkovci nemusia zbierať podpisy. Získali stranu Ivana Gašparoviča

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info