fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Naď sa opäť správa ako papaláš. Utekal sa fotiť s Vlhovou do Jasnej napriek zákazom

Jaroslav Naď / Fotokoláž (via TASR, Shutterstock)

Minister Naď opäť konal skôr, než rozmýšľal. Na Facebooku sa pochválil fotografiou z Jasnej s Petrou Vlhovou. A ľudia mu dali v komentároch najavo, čo si myslia. „Pre vás neplatia pravidlá, pán minister?“ pýtajú sa.

Naď odkazuje Sulíkovi: Ak chceš ostať vo vláde, ospravedlň sa!

Na svojom konte sociálnej siete sa minister Naď ešte v sobotu pochváli spoločnou fotografiou s našou najlepšou lyžiarkou. K fotke napísal: „Som rád, že sa nám podarilo aj uprostred sezóny stretnúť s Petrou Vlhovou. To najmenej je poďakovať jej za všetko úsilie, snahu a odhodlanie hrdo reprezentovať Slovensko. Petra sa absolútne koncentruje na preteky, no dohodli sme sa, že sa po sezóne opäť stretneme, aby sme komplexnejšie prebrali možnosti ešte väčšej podpory lyžovania a vo všeobecnosti všetkých športovcov, ktorí patria pod rezort obrany.“

Z komentárov pod príspevkom je jasné, čo si Slováci myslia. Ministra sa pýtajú, či preňho pravidlá neplatia.

Aj na stránke Nekŕmte nás odpadom zverejnili nahnevaný komentár od anonyma k príspevku Naďa. „Papalášizmus v priamom prenose. A argument? Sú tam zamestnancami rezortu obrany a musel som s nimi prediskutovať náležitosti. Zrazu 06. 03. 2021 musel pán minister s Petrou aktívne komunikovať a aj sa odfotiť a dať to na sociálne siete. To je všetko úplne také normálne. Ale že obyčajný bežný človek nemôže ísť mimo okresu, že nemôže ísť navštíviť svoju rodinu, ktorú nie niekoľko týždňov, ale niekoľko mesiacov nevidel, to teba vôbec nezaujíma. Teraz ešte odargumentuj, že si prekonal Covid alebo že máš potvrdenie od zamestnávateľa na služobnú cestu. Ozaj a cesťák máš vyplnený? Či ideš teraz narýchlo antedatovať? Alebo ti Mikas dal výnimku?“ pýta sa neznámy občan ministra obrany.

Jaroslav Naď: Po prípadnom rozpade koalície sme pripravení aj na isté alternatívy

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info