fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Lekárka Janeková: Po troch dňoch liečby Ivermectinom sa pacient cítil dobre (VIDEO)

Doktorka Etela Janeková. Zdroj: youtube.com

Liek Ivermectin skutočne pomáha. Svedčí o tom aj krátke video zverejnené na sociálnej sieti. Doktorka Etela Janeková ukazuje snímku pľúc pacienta, ktorého ním liečila.

O Ivermectine sa vedú spory medzi samotnými lekármi, no video, ktoré nahrala lekárka Etela Janeková, liečiaca svojich pacientov týmto liekom je veľa vravné. Ukazuje v ňom totiž snímku pľúc pacienta, ktorého ním liečila aj s krátkym komentárom.

Ambulantná liečba Ivermectinom pacienta v ťažkom stave celkom vyliečila

„Na snímke je vidieť obraz mliečneho skla znázorňujúceho biele škvrny, ktoré prekrývajú pľúcne tkanivo viditeľné vpravo aj vľavo. V strede je tiež srdca, ktorý je tiež prekrytý bielymi prejasneniami. To sú vlastne tkanivá, kde sú spľasnuté pľúcne mechúriky a ten pacient nemôže adekvátne dýchať. Tento pacient, keď prišiel ku nám, mal saturáciu kyslíka v krvi okolo 75 percent. Odmietol odoslanie na hospitalizáciu hoci patril medzi tých ťažších pacientov, ktorí boli liečení v ambulancii,“ vysvetľuje Etela Janeková, praktická lekárka pre dospelých, čo na snímke vidíme.

Lekárka s úľavou pridáva, že v ten deň jej prišla informácia z posledného röntgenovej snímky, že je pacient takmer bez prejavov zápalu pľúc.

„Takže po mesiaci liečby sa má pacient dobre, dobre sa mu dýcha a dnes zabudol prísť aj na kontrolu na odber krvi,“ pridáva Janeková úsmevnú príhodu s pacientom, ktorému medzi prvými podala liek Ivermectin.

„Po troch dňoch Ivermectinu povedal, že sa cíti tak dobre, že on už ďalšie lieky nepotrebuje. Samozrejme, ten röntgen o tom nehovorí, len jeho laboratórne výsledky, takže pacient bol ešte celý mesiac liečený,“ uzatvára video doktorka Janeková.

Lekárka Janeková radí: Ivermectin si od svojho doktora žiadajte na začiatku nástupu Covidu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info