fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Belousovová: Načo máme prezidentku? Aby nosila sviečky na hroby obetí tejto vlády?

Prezidentkine gesto so zapálenými sviečkami sa nepáčilo expolitičke Belousovovej. Zdroj: FB / Anna Belousovová

Dnes uplynie rok čo sa na Slovensku objavil prvý prípad COVID-19. Prezidentka si pripomenula všetky obete zapálením siedmich sviec, čo sa však nestretlo s pochopením u Anny Belousovovej, ktorá to vyjadrila aj na sociálnej sieti.

Slovensko má k dnešnému dňu viac ako sedemtisíc päťsto obetí. Dnes uplynie rok, keď sme mali prvého nakazeného. A práve to množstvo životov a úctu k nim si včera večer pripomenula symbolicky siedmimi zapálenými sviecami pred prezidentským palácom Zuzana Čaputová. Na jej gesto zareagovala kritickým statusom Anna Belousovová.

„Tým mŕtvym už takéto prázdne gesto nepomôže. Namiesto PR kampane sa mala pani prezidentka radšej postarať, aby vláda aspoň zabezpečila lieky a vakcíny pre živých. Veď to nie je už normálne, že sa ľudia nemôžu dostať k normálnej liečbe, ktorá sa v zahraničí dávno osvedčila!“ píše kriticky bývalá politička a šéfka SNS.

„Alebo tiež bude tvrdiť, že ona nemá kompetencie?! Potom načo je nám teda prezidentka? Načo ju máme? Aby nosila sviečky na hroby mŕtvych obetí neschopnej vlády, ktorú sama pomáhala tvoriť a stále podporuje?!“ pýta sa Belousovová.

Belousovová: Keby sa pani prezidentka zobudila skôr, nemuselo byť toľko obetí

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info