fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Polícia u ľudí opäť „zabodovala“. Obvinila krčmára, ktorý v prevádzke nalieval

Polícia obvinila muža, ktorý vo svojej prevádzke nalieval alkohol. Zdroj: FB / Polícia BB kraja

Búrlivú reakciu ľudí dnes vyvolal status polície Banskobystrického kraja, v ktorom oznamuje, že obvinili 59-ročného muža z toho, že opakovane umožnil zákazníkom v jeho podniku priamu konzumáciu alkoholu.

Polícia v Banskej Bystrici dnes obvinila 59-ročného muža z Badína z prečinu porušovania povinností za krízovej situácie. „V prevádzke v Banskej Bystrici počas trvania núdzového stavu, úmyselne a opakovane nerešpektoval prijaté opatrenia a prevádzku mal viackrát otvorenú pre verejnosť. Vo vnútorných priestoroch opakovane umožnil zákazníkom využívať jeho služby rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,“ uvádza v statuse na sociálnej sieti Polícia Banskobystrického kraja.

Aj toto ľudia odkázali polícii.

Po zverejnení tohto statusu policajti určite netušili, akú búrku nevôle to vyvolá a aké reakcie na to budú. Ľudia sčasti nadávali na adresu polície, ale najmä na adresu udavača rešpektujúc, že policajti si vykonávajú iba svoju prácu.

„To sa teda máte čím chváliť. Nieže by ste zatvárali skutočných zločincov, miesto toho šikanujete ľudí, ktorí robia na vaše výplaty,“ napísal Ujo.

„Že vám nie je hanba. Ako si má pán zarobiť na živobytie. Štát na neho serie a ešte vy ho idete pokutovať za poctivú prácu. Prial by som vám zažiť situáciu keď nedostanete výplatu a nebudete mať deťom za čo kúpiť jedlo,“ dopĺňa Martin.

„To akože vy idete pokutovať niekoho, kto si chce aspoň trochu zarobiť? Hanba celej polícii, po roku ste padli na také dno a ani sa bežným ľuďom nečudujem, že na vás nadávajú,“ konštatuje Dominika.

Polícia k videu: Zadržaný muž boli voči hliadke arogantný a nechcel spolupracovať

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info