fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Pochopí už konečne niekto, že lockdown prerušovaný masovým testovaním nie je lockdown?

Exminister školstva Dušan Čaplovič. Zdroj foto - FB (@Dušan Čaplovič)

„Nevyjadroval som sa k opatreniam vlády a parlamentu k súčasnej pandemickej situácii, viem ako je ľahké kritizovať, a ako je to náročné pri riešení ochrany zdravia našich občanov a pomoci im v sociálnej i ekonomickej oblasti.“ Píše na sociálnej sieti bývalý minister školstva, Dušan Čaplovič.

Reprofoto FB (@Dušan Čaplovič)

„Priznávam, že ma však zlostilo experimentovanie a sústavne meniace opatrenia a odporúčania.“ Dodáva hneď v ďalšej vete statusu Dušan Čaplovič.

„Snažil som sa vždy konať disciplinovane a zodpovedne. Aj keď som potreboval ísť k lekárovi, bál som sa, aby som dačo nenachytal. To, že teraz píšem je mojou pozitívnou reakciou na vyslovenie úprimnej pravdy o doterajšom experimentovaní s nami.“ Avizuje citáciu zaujímavého názoru exminister.

A Hneď ho aj Dušan Čaplovič ponúka: „Od skvelej odborníčky, vo svete uznávanej profesorky S. Pastorekovej, ktoré pripájam. (Pozn. red. HD – priložené foto.)  Áno toto je veľká pravda a experimentátori si musia priznať chyby, vrátane „všemúdreho“ predsedu vlády.“ Končí svoj krátky, no výstižný status bývalý minister školstva Čaplovič.

E.Tomáš o Matovičovi: One time testovanie, next time Sputnik

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info