fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Petra Vlhová na tréningu spadla a skončila v nemocnici! Fanúšikovia sú v šoku

Petra Vlhová sa na tréningu doma v Jasnej nepríjemne zranila. Zdroj: SITA (AP)

Slovenská lyžiarska mega hviezda Petra Vlhová skončila po nepríjemnom páde počas tréningu v nemocnici. Fanúšikovia sú v napätí, čo sa stalo.

Dvojnásobná strieborná medailistka z nedávneho svetového šampionátu v alpskom lyžovaní v Taliansku Petra Vlhová sa iba v sobotu večer vrátila domov, aby si oddýchla, nabrala nové sily, ale v Jasnej aj trochu potrénovala. A práve tam sa jej stala nepríjemnosť, po ktorej skončila v nemocnici, uvádza portál cas.sk.

Podľa informácií Sportnetu mala Petra Vlhová počas tréningu v Jasnej nepríjemný pád, po ktorom si naša lyžiarska hviezda poranila tvár a krvácala. Museli ju dokonca previezť do nemocnice. „Petra spadla, má rozbitú peru, trošku jej tiekla krv aj z nosa. Nič jej nezašívali, je v poriadku, zajtra normálne trénujeme,“ povedal pre Sportnet Vlhovej brat Boris. Práve na domácom svahu v Jasnej sa Petra pripravuje na ďalšiu časť sezóny. Už tento víkend má v rozpise ďalšie troje preteky v stredisku Val di Fassa, aby začiatkom marca sa predstavila Vlhová na svahu v Jasnej.

Vlhová na čele celkového poradia o 62 bodov pred Gutovou

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info