fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Švecovo hnutie ponúka zvrhnutie Matovičovej vlády za sedem eur

Facebook (Slovenské hnutie obrody)

Slovenské hnutie obrody (SHO) začína kampaň Stop Matovič! „Pripravili sme aktualizovaný balík STOP MATOVIČ za symbolických 7 eur v ktorom si nájdete 5 letákov STOP MATOVIČ + 15 nálepiek STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU + najnovšie vydanie našich novín Právo Národa“, informuje hnutie na sociálnej sieti.

„Vzhľadom na váš záujem angažovať sa v boji za silné a sebavedomé Slovensko, ktorého cieľom je aj zvrhnúť vládu Igora Matoviča, sme sa rozhodli, že vám prostredníctvom balíka s názvom Stop Matovič, za dobrovoľný príspevok, ktorým podporíte činnosť Slovenského Hnutia Obrody, pošleme zásielku s naším propagačným materiálom. Ním môžete dať svojmu okoliu najavo, že stojíte na strane zdravého rozumu,“ píše SHO na svojej facebookovej stránke.

 

Zámer kampane je teda zrejmý – zbaviť sa Igora Matoviča, ktorý si za svoje pôsobenie v kresle predsedu vlády stihol proti sebe poštvať mnoho občanov, neraz aj tých, ktorí ho volili. SHO, ktorého predsedom je Robert Švec, je orientované euroskepticky a požaduje odchod Slovenska z euroatlantických štruktúr.

„A ulice budú naše,“ uzatvára svoju výzvu hnutie.

Matovič to dal na Kočnera. Zrušil bezpodielové vlastníctvo manželov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info