fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Danko: Rusi najprv uspokoja dopyt štátov, ktoré nerobia hystériu okolo káuz ako je Navaľnyj

Andrej Danko / TASR

Podľa Andreja Danka premiér Matovič nehovorí pravdu o tom, že by sa na Slovensku mala vyrábať ruská vakcína. „Pravda je taká, že po dodaní pár desaťtisíc kusov očkovacej látky je možné rokovať aj o väčšom objeme. Rusi však najprv uspokoja dopyt štátov, ktoré nerobia hystériu okolo káuz, ako je Navaľnyj,“ uviedol predseda SNS  vo videu na FB.

„Vypočul som si jeho (Matovičovo) vystúpenie na tlačovej konferencii o Sputniku. Opäť nás s Remišovou sklamali,“ konštatoval Danko, „Remišová hovorila, že uplatnila právo veta, a že sa o Sputniku rokovať nebude. Potom Matovič povedal, že on o Sputniku rokuje, a že chce aby tu Sputnik bol, no nemôže kvôli zlej Remišovej. Pravda je taká, že sa museli neskutočne rehotať na slovenských občanoch,“ dodal bývalý predseda NR SR.

Kotleba: Ani totalitná Matovičova vláda nemôže nútiť ľudí do očkovania

Predseda SNS si myslí, že Matovič by mal priznať chybu a nehrať ďalšie divadlo: „Pravda je taká, že nezvláda testovanie, a nezvláda novú šokujúcu tému – očkovanie. Verme, že to nepokazí tak, ako to pokazil pri testovaní,“ zdôraznil.

„Ja verím, že Igor Matovič jedného dňa vo svojej funkcii bude hovoriť pravdu. Ja verím, že aj občania už jeho správanie vidia inak. A verím, že sa z toho občania SR poučia. Dôležité je však to, aby sme tu Sputnik mali,“ uzatvára A.Danko.

Celé video si môžete pozrieť nižšie:

Drucker: Prestaňte robiť pokusy na ľuďoch a prenechajte riadenie niekomu, kto to vie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info