fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Bývalý manžel Moniky Jankovskej mal vážnu nehodu. Zachraňovať ho musel vrtuľník

FOTO TASR - Martin Baumann

Letecký záchranári z Trenčína museli ratovať bývalého manžela štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej po vážnej nehode pri paraglajdingu. Tibor Jankovský si zranil chrbticu, panvu a má vnútorné poranenie brucha, informuje portál ereport.sk.

Jankovský údajne padol z výšky 30 metrov, nasadený musel byť aj vrtuľník. “Záchranársky vrtuľník z Trenčína bol včera popoludní privolaný k obci Soblahov (okres Trenčín), kde náhodní svedkovia videli padať paraglajdistu z výšky približne 30 metrov. Po rekognoskácií terénu pristál pilot vrtuľníka na poli, v blízkosti pádu paraglajdistu. 51-ročný muž bol pri vedomí, so záchranármi komunikoval, pričom sa sťažoval na výrazné bolesti hrudníka, chrbtice a panvy,” uviedli trenčianski záchranári na sociálnej sieti Facebook.

“V spolupráci s prítomnými hasičmi bol pacient preložený na palubu vrtuľníka. V stabilizovanom stave s podozrením na zlomeninu chrbtice a vnútorné poranenie brucha bol letecky transportovaný na urgentný príjem Fakultnej nemocnice v Trenčíne,” dodávajú záchranári.

Tibor Jankovský a trestne stíhaná Monika Jankovská, ktorá sa nedávno pokúsila o samovraždu, sa rozviedli v apríli 2019.

Čo majú spoločné samovraždy Lučanského, Böhma či Jankovskej?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info