fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Remišová obetuje ideológii Európskej únie životy a zdravie ľudí, tvrdí Belousovová

Anna Belousovová / Fotokoláž (via Facebook - self)

Bývalá šéfka SNS Anna Belousovová si v statuse podala vicepremiérku Veroniku Remišovú za blokovanie nákupu ruskej vakcíny Sputnik. Píše, že Remišová obetuje životy a zdravie ľudí na oltár ideológie EÚ.

Ruská vakcína Sputnik je podľa Belousovovej jedinou náhradou za výpadok dodávok západných očkovacích látok. Jej odmietanie je ohrozením životov a zdravia ľudí.

Remišová podľa Belousovovej zrejme prepadla z dejepisu už na základnej škole, pretože sme sa takto správali počas druhej svetovej vojny. Tvrdošijne sme trvali na tom, aby nás oslobodili spojenci, pretože ZSSR sú boľševici a to nie je to, čo Európa schvaľuje. Dnes by sme buď hovorili nemecky, alebo s veľkou pravdepodobnosťou by sme už vôbec neexistovali

„Pravda je taká, že Slovensko má nedostatok vakcín schválených Európskou liekovou agentúrou vďaka absolútnej neschopnosti a zlyhaniu Európskej komisie,“ konštatuje Belousovová. Podľa nej západní výrobcovia vakcín sa ukázali ako vrcholne neseriózni partneri, ktorí nechali štáty EÚ napospas osudu.

„Jednoducho zhrabli peniaze a vykašľali sa na nás. No my napriek tomu nechceme ruskú vakcínu Sputnik V, pretože nie je registrovaná, hoci existujú posudky a štúdie, ktoré hovoria jasne o kvalitách tejto ruskej vakcíny. Používa sa v mnohých krajinách sveta vrátane krajín Európy,“ píše ďalej.

„Remišová, tento génius slovenského politiky v sukni, rozhodol, že radšej zomrieme verní EÚ, ako by sme sa dali zachrániť Rusku. Remišová obetuje ideológii EÚ životy a zdravie ľudí. Teraz je to na Matovičovi. Aspoň raz v živote sa môže zachovať ako chlap. Nech dá príkaz Krajčimu a ten môže objednať Sputnik aj bez súhlasu vlády,“ končí status Anna Belousovová.

Belousovová: Keby sprostosť kvitla, Remišová by bola ako zakvitnutá čerešňa

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info