fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Kajúcnik Makó sa vrátil z Dubaja na výsluch súkromným lietadlom

Pavol Slota / Fotokoláž (via Shutterstock, Facebook - self)
Pavla Slotu zaujala informácia portálu topky.sk, podľa ktorej  sa kajúcnik Ľudovít Makó mal ukrývať v Dubaji odkiaľ ho súkromným lietadlom previezli do Kuchyne a odtiaľ na výsluch do Bratislavy. „Áno čítate dobre, človek o ktorom sa hovorí, že bol zo všetkých skorumpovaných funkcionárov polície ten najhorší, chodí do Dubaja súkromným lietadlom v čase, kedy my sedíme doma a živoríme,“ napísal syn Jána Slotu v statuse na FB.
Človek, ktorý bol preukázateľne súčasťou organizovanej zločineckej skupiny zvanej Takáčovci, pripomína P.Slota, a okrem kolosálnej korupčnej kauzy čelí obvineniam z vydierania, únosu a iných nechutností. A toto všetko sa dozvedáme mesiac a pol po smrti Generála Lučanského, ktorý bojoval s takými ako sú Takáčovci a ktorý bol vo väzení na základe výpovede podobného kajúcnika. Bohm sa dokonca pár dní dozadu zastrelil doma zbraňami, ktoré mu zabudli príslušníci polície zaistiť.
 „Prečo mafián chodí do Dubaja a zaslúžilý bojovník s mafiou umrel za záhadných okolností v cele?  Rozdiel je v tom, že Makó udal všetkých, ktorých mohol, kým Lučanský neudal nikoho a preto ho nechali za mrežami, nech si to „premyslí,“ konštatuje Slota.
„Na tomto prípade je evidentné, že NAKA dnes nekoná na princípe „padni komu padni“, ale na princípe politickej objednávky. Lučanský mal „spievať“ na Fica, Kaliňáka a možno aj na Pellegriniho a preto sedel vo väzení, Makó „zaspieval“ a teraz si lieta do Dubaja. Bohm „zaspieval“ tiež a „zabil“ sa doma, vlastnou zbraňou,“ zdôrazňuje.
„Pred spravodlivosťou by sme si mali byť všetci rovní. A keď má fungovať „účel svätí prostriedky“ zosobnený v štatúte kajúcnika, tak nech títo kajúcnici aspoň nelietajú na súkromných lietadlách do Dubaja. Okrem toho, že sa doslova jedná o znásilnenie slova „spravodlivosť“. Takýmito činmi tiež Matovičova vláda len ukazuje, že jej nejde o očistu Slovenska, ale len o odstránenie konkurenčných oligarchov a politikov. A nič jej pri tom nie je sväté,“ uzatvára P.Slota.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info