fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Eurofondy dostanú tí, ktorí sa vedia lepšie pchať do zadku, rozčuľuje sa Belicová

Zuzana Belicová a Igor Matovič / Fotokoláž (via TASR, Facebook - self)

Najnovšie sa sestra nášho premiéra, Zuzana Belicová,  na svojej facebookovej stránke zamýšľa nad prideľovaním eurofondov. A celkom trefne sa pýta, podľa akého kľúča sa budú peniaze deliť.

„To čo je za blbosť, že eurofondy sa idú deliť podľa toho, ktorá strana mala koľko percent vo voľbách? Nie sú eurofondy náhodou z daní všetkých ľudí a všetci ľudia majú právo na to, čo sa z nich bude financovať?“ pýta sa Belicová hneď v úvode svojho príspevku.

„Alebo sa idú posúvať “našim ľuďom”, podľa toho, kto sa bude tej ktorej strane a jej vedeniu viac pchať do zadku?“ nedáva si najznámejšia sestra servítku pred pusu.

Čech Aleš organizuje v sobotu v Bratislave protest. „Potrebujete trochu nakopnúť do zadku, tak príďte!“

Jedno jej je však úplne jasné. A to, že „politické strany by nemali absolútne rozhodovať o takýchto peniazoch. Vždy to bude smrdieť politickou korupciou. A tiež by nemali politické strany dostávať milióny eur z našich daní za voľby.“

V závere sa ešte viac rozohnila a skonštatovala: „Čistý hnus celý systém narábania z daňami ľudí, čo žijú zo “žobračenky”. A zvlášť v čase, keď tu doslova “na hubu” padajú tisíce živnostníkov, firiem a rodín bez poriadneho príjmu.“

Doktor Bukovský: „Chaos vlády priviedol do chaosu celú spoločnosť, bezcitnosť musí prestať“ (video)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info