fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Rodičia hlásia problémy v školách, učitelia po vedľajších účinkoch z očkovania nie sú schopní učiť

FOTO TASR

Viaceré médiá od víkendu už informovali o nepríjemných vedľajších účinkoch po očkovaní proti Covidu u učiteľov. Učitelia sa začali hromadne očkovať uplynulú sobotu. Zdá sa však, že problémy po očkovaní sú horšie a majú oveľa častejší výskyt, ako sa očakávalo. Mnohí rodičia hlásia výrazné problémy učiteľov, dokonca kolapsy priamo v škole.  

Ak by sa neočkovali hromadne práve učitelia ako súrodá skupina, tak by sme sa o obrovských rozmeroch vedľajších účinkov asi ani nedozvedeli. Problémy jednotlivcov v dave by sa stratili. U učiteľov však ide o ucelenú skupinu a nečakané pozatváranie mnohých škôl, ktoré mali byť otvorené a výpadok mnohých učiteľov, sa utajiť nedá.

Zdesenie: Po očkovaní látkou Astra Zeneca majú viacerí učitelia nežiaduce účinky

Problémy s vedľajšími účinkami po vakcíne hlásia rodičia žiakov aj samotní učitelia z celého Slovenska. Aj spevák Robo Papp na Facebooku píše, že učiteľka jeho dcéry nemohla nastúpiť do školy, pretože jej je zle po očkovaní.

Viacerí rodičia zo ZŠ v Malinove pri Bratislave sa dnes údajne sťažovali, že museli neplánovane, priamo cez vyučovanie, doslova utekať pre svoje deti do školy, pretože viacerí zaočkovaní pedagógovia doslova skolabovali priamo v škole. A starosta Ružinova, Martin Chren, informoval, že zo 108 učiteľov jeho mestskej časti malo nepríjemné vedľajšie účinky až 66. Tie boli také neznesiteľné, že učitelia nemohli nastúpiť niekoľko dní do práce.

Bez diskusie je výskyt veľmi nepríjemných a silných vedľajších účinkov medzi učiteľmi percentuálne oveľa vyšší ako uvádzajú aj výrobca, aj verejne dostupné informácie. V čom ďalšom ešte nám nehovoria pravdu?

Zázrak sa nekoná, Prešov zatvára základné školy

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info