fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Poslanec Sme rodina nebude hlasovať za predĺženie núdzového stavu. „Otvorte malé prevádzky a odškodnite živnostníkov!“

FOTO TASR - Michal Svítok

Ďalšia rebélia v koalícii! Potravinový expert z kandidátky Sme rodina, Patrick Linhart vydal na sociálnej sieti razantný status. Už nepodporí žiadne nezmyselné predlžovanie núdzového stavu, je za otvorenie maloobchodných prevádzok a za okamžité 100 percentné finančné odškodnenie živnostníkov. „Mám plné zuby nedostatočnej a zle zvládnutej komunikácie s občanmi,“ napísal.

Boris Kollár aj Danko majú honosné vily, no národniar ju za štyri roky ešte nedokončil

„Nebudem hlasovať za nezmyselné predĺženie núdzového stavu a som za otvorenie malo-obchodov a za okamžité 100%tné finančné odškodnenie živnostníkov. Vláda si nebude robiť z poslancov tlačítka,“ píše v úvode svojho statusu na Facebooku poslanec za Sme rodina.

„My, zákonodarci sme tu na to, aby sme usmerňovali a kontrolovali vládu a nebudem skákať podľa chaotických a narýchlo prijímaných opatrení, ktoré už viac nepodporím, pokiaľ nebude vypočutý hlas poslancov. Mám plné zuby nedostatočnej a zle zvládnutej komunikácie s občanmi a mám plné zuby hádok a nekonečnej opozičnej politiky poniektorých kolegov, ktorým nejde o ľudí, ale iba o vlastné preferencie na úkor zdravia a bezpečnosti obyvateľstva,“ napísal nahnevane.

Podľa Linharta nastal čas, aby sa začalo robiť aj niečo pre ľudí. „Na to som šiel chtiac nechtiac do politiky,“ informuje. Vzápätí poďakoval za schválenie a podporu Potravinového Semaforu. „No teraz táto podpora zákona pre všetkých nemôže prinášať donekonečna obete v mojej podpore narýchlo vyprodukovaných vládnych nezmyslov,“ dáva jasne najavo Linhart.

Kollár chce kolúznu väzbu skrátiť na maximálne 6 mesiacov. Zabráni to ďalším samovraždám?

Potravinovému expertovi sa nepozdávajú nezrovnalosti v opatreniach. „V Kauflande si môžem kúpiť kvety, no lokálna kvetinárka – živnostníčka musí mať zatvorené, trápime tu ľudí nekonečným povinným celoplošným testovaním, no potom nemáme prehľad, či sa pozitívne testovaní nachádzajú v karanténe, čakáme, kým nám donesú očkovacie vakcíny, no nevyužívame iné formy ochrany zdravia, iba čakáme a spoliehame sa, že to dopadne „snáď čo najlepšie“. A čo tak mediálne ľuďom povedať o spôsobe si budovania imunity, čo tak zaviesť všetky iné lieky a možnosti, ktoré zjavne pomáhajú?!!!“ hnevá sa a pýta zároveň.

„Všetci iba „čakajú“ a okrem chaotických a stále sa meniacich opatrení, ktoré už ani ja sám neovládam a nerozumiem, nerobíme nič!!! Kde sú funkčné aplikácie na pozorovanie pohybu ľudí prichádzajúcich zo zahraničia, či na prehľad o pozitívne testovaných? Ako to, že nefungujú, no my tu budeme šikanovať obyvateľstvo a vyčerpaných zdravotníkov nekonečným celoplošným testovaním?! Stačilo!!!“ hnevá sa Patrick Linhart.

„Bol by som rád , keby sa namiesto nekonečných hádok a vybíjaní politických bodov začali riešiť problémy ľudí, čiže tých, ktorí nás na to volili,“ uzatvára svoj príspevok poslnec.

Kollár: Politická minulosť D. Lipšica ma nevyrušuje

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info