fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

„Som mimozemšťan,“ potvrdil Musk to, čo už mnohí tušili

Elon Musk / Internet
Dlho očakávané správy o Elonovi Muskovi sa potvrdili počas jeho rozhovoru na Twitteri s indickým podnikateľom Kunalom Shahom, ktorý sa zaneprázdneného generálneho riaditeľa pýtal, ako môže riadiť toľko rôznych spoločností. „Som mimozemšťan,“ odpovedal Musk.

Rozhovor sa uskutočnil v piatok večer po tom, čo sa zakladateľ aplikácie pre kreditné platby CRED spýtal Muska, jednej z ústredných postáv spoločností Tesla, Paypal, SpaceX, Neuralink, The Boring Company a SolarCity, ako to robí, informuje portál RT.

„Elon Musk môže v relatívne mladom veku skončiť s prevádzkovaním 4+ 500 miliárd spoločností súčasne. Čo chcem skutočne pochopiť: ako to robí? Ako zvláda prepínanie kontextu? Ako navrhuje svoj Org? Toľko otázok,“ začudoval sa Shah nahlas.

Musk využil príležitosť, aby ho ujistil o svojej skutočnej identite. „Som mimozemšťan,“ napísal, na čo Shah vtipne odpovedal: „Entropia potvrdila.“

Došlo aj na Herkula – Facebook odstraňuje účet herca Kevina Sorba

Netreba dodávať, že doťahovanie vyvolalo množstvo memov a mnohí sa smiali: „Najhoršie utajené“.      „Preto staviaš kozmickú loď … aby si sa vrátil na svoju domovskú planétu?“ spýtal sa jeden používateľ.

„Ak by niekto mal randiť s mimozemšťanom a rozídu sa, urobilo by to z mimozemšťana tvojho vesmírneho ex? (haha SpaceX).“ vtipkoval jeden amatérsky komik.

Musk je známy svojimi plodnými tweetmi, ktoré sú prezývané „Muskov efekt“.

Mars aj Nestlé sú obžalované z detského otroctva

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info