fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Poslanec Taraba: „Máme tu nádych 50-tych rokov a Palerma v slovenskom prevedení“

Tomáš Taraba - fotokoláž (via TASR)

„Keby za Fica a Mečiara bolo toľko samovrážd a pokusov o ne ako vedľajší produkt ich justičného systému, stáli by tu zahraniční diplomati s ich demaršami v rade.“ Konštatuje na margo aktuálneho úmrtia korunného svedka v dôležitých kauzách poslanec NR SR Tomáš Taraba.

Reprofoto FB (@Tomáš Taraba)

„Keby štátu išlo o spravodlivosť a nie krátkodobé PR, aké produkuje po každom zatknutí pár vládnych politikov na facebooku, tak je jasné, že kľúčových obžalovaných a svedkov by si vedeli ustrážiť, aby sa im nič nestalo.“ Pripomína v statuse na sociálnej sieti poslanec Taraba bežnú prax v bežných demokraciách.

„Po tejto „druhej samovražde“ sa otázka posunula ďalej: prišli o kľúčového obžalovaného, prišli o kľúčové svedka. Nádych 50 rokov a Palerma v slovenskom prevedení.“ Naráža na mafiánske praktiky na súčasnom Slovensku Taraba.

„Strata kľúčového svedka a obžalovaného je rovnakým úspechom ako na zdravotníckom poli plošné testovania, po ktorých situácia s Covidom je vždy zásadne horšia ako pred testovaním.“ Dokumentuje na dvoch príkladoch tragický kolaps neštandardného uplatňovania moci na Slovensku Tomáš Taraba.

„Trnavská firmička už prišla na štáte k 75 miliónom eur za testy. Slušné tempo,“ píše Taraba

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info