fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Miznutie“ svedkov nadobúda obludné rozmery – Böhm bol kľúčovým svedkom proti Lučanskému, potvrdil Radačovský

Miroslav Radačovský / Fotokoláž (Facebook (self)
Obhajca rodiny Lučanských Miroslav Radačovský reaguje na informáciu o medializovanej samovražde kajúcnika Františka Böhma.
Vážení priatelia, bola zverejnená správa „Mimoriadne: Kľúčový svedok proti Lučanskému je mŕtvy“. Ďalej sa v tejto správe konštatuje, že tento svedok stál aj za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského.“ Píše právnik Radačovský na sociálnej sieti.
Reprofoto FB (@Miroslav Radačovský)

„Ako splnomocnený zástupca rodiny generála Lučanského, vzhľadom na prostoduché útoky na rodinu a mňa, ako zástupcu, zo strany niektorých médií a politikov, som sa rozhodol, že sa nebudem vyjadrovať k priebehu trestného konania.“ Pripomína zásadnú prax obhajcu radačovský.

„Vzhľadom však na veľa telefonátov a správ, ktoré mi v súvislosti s touto mimoriadnou správou prichádzajú, môžem odpovedať a konštatovať len jedno: Áno, je tak, p. Bohm bol kľúčovým svedkom proti generálovi Lučanskému, bol tzv. kajúcnikom, stál za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského. Toto s určitosťou viem z obsahu spisu.“ Potvrdzuje obhajca rodiny dnes už mŕtveho generála Lučanského.

V závere ešte dodáva: „Prečo však došlo k samovražde, resp. k smrti tohto kajúcnika, sa relevantne vyjadriť nemôžem, pretože nepoznám konkrétne okolnosti jeho smrti.“

JUDr. Radačovský mainstreamu: Mňa sa nezbavíte!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info