fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Drucker: Matovič sa opäť schoval v ťažkých časoch pre Slovensko. Takto sa premiér nespráva

Na snímke predseda strany Dobrá voľba Tomáš Drucker. FOTO TASR - Pavol Zachar

Slovensko zažíva najhorší týždeň v počte mŕtvych a premiér sa schoval. Niekoľko dní o ňom nie je počuť. Tomáš Drucker komentuje, že šialené experimenty dua Matovič – Krajčí fatálne zlyhali. „Kedy už pochopia, že musia odísť?“ pýta sa exminister. 

„Správy o viac ako sto mŕtvych obetiach (vo štvrtok 104) covid-19 denne už nie sú výnimočné, ale pravidelné.

Kde je premiér? V najťažšej chvíli pre krajinu opäť mlčí a už niekoľko dní sa schováva. Možno chcel niekoho vytrestať, že mu opäť nevyšiel jeho “skríning”, ale nie je to nič iné, iba detinskosť a zbabelosť. Takto sa proste premiér nespráva,“ napísal Tomáš Drucker.
Ďalej sa pýta, koľko ľudí ešte bude musieť zomrieť, kým katastrofálne neschopné duo Matovič – Krajčí pochopí, že musia odísť a nechať velenie niekomu aspoň polopríčetnému?
„Zlyhali vo všetkom. Celoplošná spartakiáda v neefektívnom plošnom testovaní, na ktorú Matovič stavil všetku autoritu štátu, fatálne zlyhala – presne tak ako sme viacerí vrátane Dobrej voľby opakovane varovali.

Šialených experimentov na celej populácii už naozaj stačilo. Slovensko sa z krajiny, ktorej sa pred rokom prvá vlna zázračne prakticky vyhla, zaradilo medzi štáty s najvyšším počtom úmrtí na obyvateľa na celom svete. Ak toto nie je dôvod na okamžitý odchod, potom už neviem čo. SLOVENSKO MÁ NA VIAC,“ zakončil svoj status Tomáš Drucker.

Drucker: Držať Matoviča vo funkcii znamená vedome škodiť Slovensku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info