fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Uncategorized

ROZHODNI.TO sľuboval Matovič

Slavěna Vorobelová. Foto: Slavěna Vorobelová

Pamätáte si na politickú kampaň „Matovičov volebný podvod 2020“? Bombastické, škandalózne video, ktorého obsahom bola prehliadka údajne Počiatkovej francúzskej haciendy a Matovičove populistické sľuby o znárodnení tohto letného sídla. Tento kráľ populizmu národu nasľuboval okrem iného, aj to, ako sa bežní ľudia budú podieľať na rozhodovaní a ako OĽANO bude takéto „ľudové“ rozhodnutia rešpektovať.

Po opojení mocou zjavne zabudol. On a jeho pročko-hlasovacie automaty sa dostali k moci, nerešpektujú Ústavu SR, nerešpektujú pravidlá demokracie a menia ju postupne na fašistickú totalitu. Všetko zdôvodňujú čarovným slovkom „zachraňujeme životy pred „smrteľnou“ hnusobou“.

No referendum sa rozbehlo, ale nie ako naplnenie volebného sľubu OľaNO. Ľudia pochopili, že ten, ktorý obviňoval predošlú vládu, že nemá plán, tak ani netuší, čo slovo plán znamená. Za jeden rok od nástupu na čelo vlády, nedokázal totižto žiaden plán vytvoriť. Akurát plán rozvratu, úpadku, ožobračovania ľudí a ako dať zarobiť „našim“ ľuďom.

 

Zdroj: Slavěna Vorobelová

Nie je dôležité, kto robí referendu reklamu a aké opozičné či mimoparlamentné politické strany sa snažia priložiť ruku k dielu. O tom, kto všetko sa podpíše na petičný hárok nerozhoduje ani Fico, ani Pellegrini, ani Danko, ani Kotleba, ani Matovič, ani Kollár, ani Čaputová, ani ja. Rozhodujú o tom len a len občania – voliči – pôvodcovia moci v našom štáte!

Hnev národa voči tejto zločineckej vláde plnej podvodníkov, amatérov a diletantov je už poriadne citeľný a ľuďom vrie krv z toho, čo tu táto Matovičova soldateska za taký krátky čas stihla povyvádzať a napáchať. Sám miništrant zdravotníctva Krajči priznal, že núdzový stav umelo predlžujú len preto, lebo sa boja protestov – protestov za generála Lučanského, protestov GASTRO prevádzok, protestov fitness centier, protestov poľnohospodárov, protestov odborových zväzov, protestov malých a stredných podnikateľov, protestov športovcov, protestov proti odstraňovaniu demokratického zriadenia nášho štátu, protestov proti zahraničným „laboratórnym“ pokusom na Slovákoch, atď. A najviac sa boja toho, že by sa v prípade protestov pridali na stranu občanov aj policajné zložky.

Toto referendum je bojom o budúcnosť Slovenska, referendum o jeho prežití! DO TOHO SLOVENSKO! ROZHODNI.TO! To boli heslá Matoviča v predvolebnej kampani a chcem veriť, že tentokrát to občania rozhodnú, ale už s rozumom a neskočia na populistické reči ľudí, ktorí našu krajinu vedú týmto štýlom, že núdzový stav tu plánujú mať donekonečna, pretože im zjavne vyhovuje. Vyhovuje im manipulácia, vyhovuje im, že biznis sa robí bez verejných obstarávaní, vyhovuje im poslušnosť a to ticho…

Pán Blaha v jednom sa mýlite!

Zapamätajte si súčasných provládnych politikov, ktorí vreštia, že referendum sú len zbytočne vyhodené peniaze. Lebo antigénové celoplošné manévre, nákup zbytočných vojenských radarov a bojových vrtuľníkov, vyhadzovanie vakcín, miliónové zmluvy pre kamošov právnikov, propaganda z peňazí daňových poplatníkov, príživnícke štvavé mimovládky a nevyčísliteľné škody napáchané na národe „NIE“ SÚ URČITE VYHODENÉ PENIAZE?!

P.S.: Matovič sľuboval ľuďom, že sa budú aktívne podieľať na vládnutí cez ľudové hlasovania, bojí sa snáď teraz svojej vlastnej medicíny? Očividne áno a z toho vyplýva jediné, že je to obyčajný volebný podvodník a despota odmietajúci vôľu ľudu. A aby sa nezabudlo, čo tá hmotná zodpovednosť politikov, pán premiér?! Kedy máte v pláne splniť tieto Vaše sľuby?

Slovensko sa prebúdza! Nasmerujme ho na cestu záchrany, zvrchovanosti a prosperity!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info