fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Fico opäť páli do Lipšica: S Kollárom sa môžu pozhovárať o spoločnej priateľke Zsuszovej

Daniel Lipšic a Robert Fico / Fotokoláž (via TASR)

Bývalý premiér Robert Fico bol v diskusii v Rádiu Express. Na mušku si tam opäť zobral Daniela Lipšica, ale tiež predsedu parlamentu  Borisa Kollára. Keď v pondelok Kollár Lišpica vymenuje, budú sa mať vraj o čom rozprávať. Témou môže byť ich spoločná známa Alena Zsuzsová. Lipšic však oponuje, že ku vzájomnej komunikácii nikdy nedošlo a jeho účet bol heknutý. Všíma si portál 1pluska.sk.

 

Fico, podľa Plusky v Rádiu Expres zopakoval, že mu na Lipšicovi prekážajú najmä tri veci. „Nepoznáme krajinu, teraz hovorím o normálnych krajinách, ktorá by zvolila špeciálneho prokurátora, ktorý je vo výkone trestu.“

 

Daniel Lipšic totiž na prechode zrazil a usmrtil 72-ročného dôchodcu, za čo dostal podmienečný trest, ktorý stále trvá. „Veľmi si vážim, že som sa s pozostalými po pánovi Emilovi dohodol na mimosúdnom odškodnení. Venujte im prosím krátku modlitbu,“ napísal po nehode Lipšic na sociálnej sieti.

 

Ďalšou vecou, ktorú Fico kritizoval je Lipšicova justičná skúška. „Je preukázateľné, že Lipšic získal justičnú skúšku do určitej miery podvodom. Lebo využil svoje postavenie na ministerstve spravodlivosti,“ povedal Fico s tým, že, ako napísala 1.pluska.sk, treťou vážnou témou z Lipšicovej minulosti je jeho údajné prepojenie s neprávoplatne odsúdenou Alenou Zsuzsovou!

 

Daniel Lipšic však svoju údajnú komunikáciu s neprávoplatne odsúsenou Zsuzsovou už v minulosti vysvetlil s tým, že v rokoch 2012 a 2013 mu niekto hackol facebookový profil. „Žiadny rozhovor medzi mnou a Zsuzsovou neexistuje,“ tvrdí Lipšic. Žiadna iná komunikácia medzi Lipšicom a Zsuzsovou okrem toho cez hacknutý účet, nebola, podľa Plusky, nikdy preukázaná.

Táto vláda je neprofesionálna, chaotická, skorumpovaná a kradne, tvrdí Robert Fico

Lipšic je vo výkone trestu, intímne komunikoval so Zsuzsovou a je právnikom Penty, hovorí Fico

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info