fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Tomáš o koalícii: Podrážajú si nohy a hryzú sa ako psy

Erik Tomáš. Foto - TASR
Opozičný  poslanec Erik Tomáš charakterizuje súčasnú neveselú situáciu vo vládnej koalícii. „Koaliční partneri sa k sebe správajú ako najväčší nepriatelia. Navzájom si podrážajú nohy a doslova sa hryzú ako také psy,“ napísal v statuse na FB.
Tomáš pripomína bonmot expremiéra Mečiara, ktorý slovo nepriateľ stupňoval takto : nepriateľ – väčší nepriateľ – koaličný partner. „Situácia v súčasnej vládnej štvorke mu dáva za pravdu,“ konštatuje opozičný poslanec.
Matovič nazval Sulíka idiotom, pripomína Tomáš,  a obvinil ho zo zodpovednosti za tisícky obetí koronavírusu. Sulík to Matovičovi vrátil a vyhlásil, že premiér je pomstychtivý človek, ktorý nevie žiť bez konfliktov.
Keď si Remišová dovolila kritizovať plošné testovanie, pokračuje poslanec, Matovič ju rovno vyhadzoval z budovy úradu vlády. A aby toho nebolo málo, tak vicepremiérke naložila Ďuriš Nicholsonová, ktorá ju obvinila z toho, že Slovensko prišlo o jednu miliardu eur z eurofondov. Sme rodina nechcelo zostať bokom a v bičovaní Remišovej pomohol minister Krajniak.
„Koaličný kruh plný klamstiev, osočovania a invektív sa uzavrel. A čo z toho má občan ? Len oči pre plač a pocit absolútnej frustrácie. Krajina je v takom chaose, že už o našej neschopnej vláde informujú aj v zahraničí, uzatvára,“  E.Tomáš.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info