fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Baránek ponúka porovnania počtu obetí pandémie a Slovensko je na tom biedne

Jan Baránek / Redakcia HD
Analytik Ján Baránek ponúka porovnania počtu obetí v rôznych štátoch sveta a Slovensko je na tom naozaj biedne: Švédsko, ktoré nerobilo takmer žiadne opatrenia proti Covid-u, má prakticky rovnaký počet mŕtvych na jeden milión obyvateľov, ako Slovensko – asi tisíc, napísal v statuse na FB
U nás ale treba prirátať počet obetí opatrení prijatých vládou, upozorňuje a pridáva údaje o počtoch mŕtvych na jeden milión obyvateľov v krajinách, kde Covid liečia Ivermectinom: India – 122 mŕtvych na 1mil. obyvateľov, Pakistan – 59 mŕtvych na 1mil. obyvateľov, Bangladéš – 293 mŕtvych na 1mil. obyvateľov.
Egypt – 293 mŕtvych na 1mil. obyvateľov.
„Zamyslite sa, prosím, nad tým, kto má u nás na svedomí tisíce mŕtvych a státisíce zruinovaných, nehovoriac o nepriamych úmrtiach, kvôli psychickým poruchám, odloženým operáciám, atď.  Rozmýšľajte triezvo, nezaujato a skúste sa zamyslieť: keby to bolo na vás, čo by ste navrhli, aký postup: plošné testovanie, zatváranie škôl a prevádzok,  lockdown, očkovanie, alebo liečbu Ivermectinom? Odhoďte politické a iné presvedčenie a rozmýšľajte napr. tak, ako keby išlo o vaše deti – o čo aj ide,“ vyzýva Baránek.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info