fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Aký majetok po sebe Ladislav Štaidl zanechal? Toto nezdedili ani deti Karla Gotta!

Ladislav Štaidl / Facebook (Silvia Drábusová)

Ladislav Štaidl sa zarobené peniaze snažil vždy zmysluplne investovať, čo sa mu pomerne úspešne darilo, píše portál Stars24. Čo sa po jeho odchode stane s majetkami?

Ladislav Štaidl († 75) vedel zaobchádzať so zarobenými peniazmi vedel, slušné príjmy mal aj ako nevyhnutný člen hudobného sprievodu najslávnejšieho českého speváka Karla Gotta († 80) už za minulého režimu. Práve vtedy začal s nákupom nehnuteľností.

Teraz sa, pochopiteľne, bude riešiť, komu majetky známeho hudobníka pripadnú. Zrejme to budú jeho štyria potomkovia, ktorí sa však zatiaľ venujú skôr náležitostiam okolo poslednej rozlúčky. Čo po sebe vlastne Štaidl zanechal?

Dara Rolins po smrti Štaidla: Zvláštny odkaz, ktorým otvorila zakázanú tému!

Vila v českých Jevanoch to podľa všetkého nebude. Ako uvádza Pluska, skladateľ a kapelník ju už pred rokmi prepísal na syna Jiřího. Až do konca života bol však v katastri zapísaný ako vecné bremeno pri tejto nehnuteľnosti. Začiatkom 90. rokov kúpil činžiak na Apolinářskej ulici v Prahe, kam sa začiatkom milénia aj on sám presťahoval z Jevan, a tu aj koniec koncov dožil. Podľa spomínaného webu potom vlastnil ešte dva pozemky mimo hlavného mesta.

Sirota Artur Štaidl: Zámožný a láskou obklopený, ale ničený ranami osudu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info