fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Veľké tajomstvo Roba Kazíka: Fúzy si farbil, lebo sa chcel páčiť ženám

Robo Kazík / Facebook (

Legendárneho Roba Kazíka, ktorý tento týždeň zomrel vo veku 73 rokov, si mnohí pamätáme z relácie Repete a najmä kvôli jeho čiernym fúzom, píše Plus 7 Dní. Prečo si ich nechal narásť, farbil a neskôr prestal?

Kazíka vďaka jeho hustým čiernym fúzom obdivovalo mnoho ženských. Pred troma rokmi si ich však prestal farbiť, a stavil skôr na prirodzenú farbu. Prečo tak urobil, prezradil už v roku 2018. „Už ma otravovalo, že si ma pre ne všetci doberali, tak som si ich prestal farbiť,“ vysvetlila zosnulá legenda pre Plus 7 dní.

Mázikovej Fúzačik či brat Otta Weitera: Ako spomínajú na Roba Kazíka jeho kolegovia?

Avšak to, že si ich farbil, dlhé roky zatajoval, čo priznal až na sklonku života. „Dlho som si myslel, že keby som si nechal pôvodnú farbu fúzov, vyzeral by som starší. Keďže som sa chcel páčiť ženám, farbil som si ich. Ostáva len dúfať, že teraz, keď som stavil na prirodzenosť, dámy nebudú veľmi sklamané,“ usmieval sa popod nové sivé fúzy. „Už ani vlasy nie sú také čierne ako kedysi, tak som sa rozhodol, že sa už trápiť nebudem. Každý si ma doberal – Aha, Kazík s tými čiernymi fúzmi! Už ma to veľmi otravovalo. Teraz, keď som to nechal na prírodu, sa cítim oveľa lepšie,“ netajil svoje pocity „repeťák“ Kazík.

Kedy si však svoju pýchu nechal narásť? Údajne už počas vojenčiny, a to preto, lebo sa mu jednoducho nechcelo holiť. O tom, že by ich niekedy oholil, ani len neuvažoval. „To už by som nebol ja,“ zareagoval zosnulý autor mnohých hitov Robo Kazík.

Legendárny Robo Kazík zomrel vo veku 73 rokov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info